Maja Krzyżewska zaśpiewała piosenkę Marcina Maciejczaka. WZRUSZENIE gwarantowane

i

Autor: The Voice Kids Maja Krzyżewska zaśpiewała piosenkę Marcina Maciejczaka. WZRUSZENIE gwarantowane

THE VOICE KIDS

Maja Krzyżewska zaśpiewała piosenkę Marcina Maciejczaka. WZRUSZENIE gwarantowane

2023-03-29 16:01

Kim jest Maja Krzyżewska? Nawet jeśli nie wygra muzycznego programu, to trzeba zwrócić na nią uwagę, bo ma szansę zrobić dużą karierę. Z takim głosem może zajść bardzo daleko. Docenili go trenerzy The Voice Kids, którzy odwrócili swoje fotele. Wzruszona Cleo i oczarowany duet z Afromental zapragnęli mieć ją w swojej drużynie. 12-letnia wokalistka swój silny głos pokazała śpiewając utwór Jak gdyby nic.

Spis treści

  1. Maja Krzyżewska - kim jest?
  2. Maja Krzyżewska - piosenka Marcina Maciejczaka
  3. The Voice Kids 2023 - kiedy oglądać w TV?

Maja Krzyżewska wygra The Voice Kids 6? W małym ciele potężny głos, który już po kilkunastu sekundach docenili trenerzy. Odwrócili swoje fotele i zapragnęli mieć dwunastolatkę w swojej drużynie. Mogła też mówić o dużym szczęściu, bo ostatnio inna wokalistka rozłożyła trenerów Voice Kids na kolana, ale odpadła. Maja Krzyżewska wyszła na scenę zaczynając jednocześnie swoją przygodę z programem dla dzieci od zaśpiewania pełnej emocji, wzruszającej piosenki zatytułowanej Jak gdyby nic. Za jej produkcję odpowiada między innymi Dominik Buczkowski-Wojtaszek z Hotel Torino i to właśnie za sprawą tego utworu Marcin Maciejczak ostatecznie wygrał trzecią odsłonę muzycznego talent-show. 

Marcin Maciejczak - dlaczego nie na Eurowizję 2023?! Decyzją zaskoczył wszystkich! [TYLKO U NAS]

Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością

Maja Krzyżewska - kim jest?

Ma 12 lat i śpiewa od kiedy nauczyła się mówić. Uczęszcza na zajęcia wokalne w Suwalskim Ośrodku Kultury gdzie śpiewa w zespole Świetlik. Jest wesołą, uroczą i bardzo skromną dziewczynką. Oprócz śpiewania lubi ćwiczyć na szarfie akrobatycznej i spędzać czas na świeżym powietrzu. Ma duszę romantyczki, co słychać w jej śpiewie. Marzy o przygodach i podróżach.

Maja Krzyżewska - piosenka Marcina Maciejczaka

Wzruszeni rodzice Mai, oczarowani trenerzy, zakochana publiczność w studio, a także zaskoczeni internauci, którzy bardzo pozytywnie oceniają występ nastolatki. Pierwsza swój fotel odwróciła Cleo. To uspokoiło uczestniczkę i dało jej tym samym pewności, że nie odpadnie z programu. Potężny głos wydobywany z gardła z dużą łatwością przekonał także Tomsona i Barona. Posłuchajcie sami i oceńcie, czy to właśnie Maja ma szansę wygrać.

The Voice Kids 2023 - kiedy oglądać w TV?

Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wyławiają najlepsze muzyczne perełki, które śladem zwyciężczyń poprzednich edycji będą miały szansę zawojować świat! Międzynarodowe sukcesy Sary James, Roksany Węgiel i Viki Gabor to najlepszy dowód, że w polskich dzieciach drzemie niepowtarzalny muzyczny talent, którym są w stanie zachwycić i poruszyć miliony widzów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. a najlepszych z najlepszych, którzy staną w finale na podium, czekać będzie nagroda pieniężna. Dotychczas 50 tysięcy złotych otrzymywał wyłącznie zwycięzca. W szóstej odsłonie dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu!

Trenerzy The Voice Kids byli pod wrażeniem. Jej występ skomentowała nawet Doda

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE