Maja Kapłon zwyciężyła ze strachem i zapowiada nowy singiel. Proszę o Lek zaskoczy wszystkich!

2021-01-17 11:20 Ewelina Kulasza
Maja Kapłon
Autor: Materiały Prasowe Maja Kapłon

Maja Kapłon to finalistka ósmej edycji The Voice of Poland, o której było naprawdę głośno. To ona zachwycała na scenie barwą swojego głosu, a po programie poruszyła wszystkich historią, która na szczęście skończyła się happy endem. Teraz Maja wraca do branży muzycznej i zapowiada nowy kawałek, który jak się okazuje - nie dość, że jest bliski jej sercu, to jeszcze niesie pomoc!

Maja Kapłon zwyciężyła ze strachem i zapowiada nowy singiel. Artystka dała się poznać większej publiczności będąc w telewizyjnym show The Voice of Poland. Zachwycała już od Przesłuchań w Ciemno, dlatego nic dziwnego, że doszła do ścisłego finału. Widzowie pokochali Maję nie tylko ze względu na wokal, ale także za jej ciepłe serce i barwną osobowość. Choć nie wygrała show, to wciąż dąży za swoimi marzeniami i ... wydaje nową piosenkę! Przypomnijmy, że Maja Kapłon po programie przeżyła życiową tragedię, ponieważ jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. Od najmłodszych lat zmagała się ze skoliozą i była poddawana przeróżnym zabiegom i operacjom. Niestety któregoś dnia poczuła ogromny ból, ponieważ metalowy pręt, który utrzymywał jej kręgosłup pękł i spowodował wiele trudności.

Mimo iż bardzo bolało, wydarzył się cud. Wiele ludzi o dobrych sercach połączyło siły w efekcie czego została zebrana olbrzymia kwota na jej operację w USA. 24 stycznia 2020 roku odbył się koncert Proszę o Lek, który był wisienką na torcie całej charytatywnej zbiórki. Teraz Maja pełna życia chce nie tylko podziękować za pomoc, ale także sama zrobić coś dobrego!

Maja Kapłon - premiera Proszę o Lek

Proszę o Lek to szalony bieg przez młodzieńczą naiwność. Powstał aby opowiedzieć o upartej Mai, która wierzy, że wszystko jest możliwe. Jest pewne piękno w ryzyku - czym więcej, tym mniej boli, a w końcu marzenia przeobrażą się w rzeczywistość. Maja Kapłon cały zysk z najnowszego singla będzie oddawać co roku na cele charytatywne związane z osobami chorymi na skoliozę. To wyraz jej wdzięczności, a także podziękowanie, że dobre osoby uratowały jej życie.

Pewnego razu upadłam tak boleśnie, odkrywając przy tym, że moją siłą jest mój upór, a mój upór to wynik wiecznej walki z chorobą. Nauczyłam się z nią żyć i pokochałam pochodzącą od niej wrażliwość - dlatego życie znam z dwóch stron - tej pięknej i lekkiej i tej podszytej strachem. Każdy z nas ma w sobie coś, czego tak bardzo nie akceptuje, a właśnie to jest naszą największą siłą. Nie wstydzę się, że mocno kocham, szybko żyje i dużo mówię - czym intensywniej tym mi szczęśliwiej. A Tobie jak najlepiej? Dziś jeszcze mocniej wierzę, że wszystko jest możliwe. Wrażliwość i szczerość to to, czego pragnie nasz świat. Utwór początkowo miał dla mnie znaczenie walki z niebezpieczną i nierozsądną miłością. Teraz jest zwycięstwem ze strachem i wdzięcznością dla ludzi, którzy doświadczyli bądź na słowo uwierzyli we mnie. Oddaje Wam piosenkę, bo jak mocniej mogę Wam podziękować są pomoc, jak nie muzyką, która jest mną?

Premiera piosenki Proszę o Lek odbędzie się w niedzielę 17 stycznia o godzinie 10:00 w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze