Maja Kapłon nagrała piosenkę! Kawałek ze słów fanów robi duże wrażenie

2020-06-29 11:12 Ewelina Kulasza
Maja Kapłon nagrała piosenkę! Kawałek ze słów fanów robi duże wrażenie
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News Maja Kapłon nagrała piosenkę! Kawałek ze słów fanów robi duże wrażenie

Taka informacja może ucieszyć niejedną osobę, która śledzi i uwielbia głos młodej wokalistki. Maja Kapłon po wielu przejściach związanych ze swoim stanem zdrowia, powróciła z muzyczną nowością, która powstała dzięki jej wiernym fanom. Więcej szczegółowych informacji, a także nowy singiel Mai zobaczycie na ESKA.pl.

Muzyczne nowości zawsze wywołują wśród wielu osób pozytywne emocje oraz radość. Tak też stało się w przypadku Mai Kapłon, która niedawno nagrała nową piosenkę ze słów swoich fanów. Pomysł narodził się na Instagramie, kiedy to artystka w udostępnionej relacji powiedziała, że zamierza stworzyć kawałek, lecz przy pomocy swoich obserwatorów. Followersi mieli za zadanie wpisywać w okienko cytaty, przemyślenia lub słowa, a następnie Maja ułożyła z nich utwór, który już szaleje w sieci. Większość osób kojarzy młodą artystkę z programu The Voice of Poland. Maja zachwyciła w ósmej edycji nie tylko jurorów, ale także publiczność. Jej barwa głosu sprawiała, że słuchacze mogli rozmarzyć się w najlepsze!

Niestety wokalistka od dzieciństwa zmaga się ze skoliozą, czyli poważną deformacją kręgosłupa. Przez wiele lat poddawana była różnym zabiegom oraz operacjom - w sumie przeszła ich już ponad osiemnaście. Jesienią 2019 roku stan zdrowia Mai uległ pogorszeniu. Metalowy pręt utrzymujący jej kręgosłup pękł, co sprawiało wokalistce wielki ból, a także problemy ze złapaniem tchu. Artystka przestała śpiewać i przeszła dwie, bardzo drogie operacje w USA. Kilka tygodni temu wróciła do Polski i po prostu promienieje.

Maja Kapłon - nowa piosenka

Muzyczna nowość od uczestniczki z The Voice of Poland zachwyca internautów. Piosenka ze słów fanów Mai Kapłon powstała w szybkim tempie, bo w ciągu dwóch dni. Kreatywny utwór po powstaniu od razu pojawił się na Instagramie artystki i bez wątpienia oczarował jej obserwatorów - o czym świadczy wiele pozytywnych komentarzy. Poniżej możecie posłuchać muzycznej nowości od zdolnej Mai Kapłon.

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!
Najnowsze