Maja Kapłon i Natalia Kawalec

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News, screen z YouTube/NataliaKawalecVEVO Maja Kapłon i Natalia Kawalec

Maja Kapłon i Natalia Kawalec na jednej scenie. Dziewczyny z The Voice wystąpią na koncercie!

2020-09-20 14:10

Dziewczyny z popularnych programów The Voice wystąpią na jednej scenie już lada moment! Mowa o Mai Kapłon oraz Natalii Kawalec, które w życiu prywatnym również się przyjaźnią. Kiedy odbędzie się koncert? Więcej szczegółów na temat ich występów dowiecie się na ESKA.pl.

Maja Kapłon i Natalia Kawalec na jednej scenie - tego nie spodziewał się chyba nikt! Dziewczyny znane z formatu The Voice, wystąpią na jednym koncercie. Muzyczny talent dziewczyn widzowie mogli podziwiać w telewizji. Maja Kapłon wystąpiła w ósmej edycji The Voice of Poland, natomiast Natalia Kawalec zaszła wysoko w trzeciej edycji The Voice Kids. Przypomnijmy, że Maja Kapłon podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała kawałek Cheap Thrills - Sii. Występ artystki spodobał się dwóm trenerom - Michałowi Szpakowi oraz Andrzejowi Piasecznemu, którzy obrócili swoje fotele. Ostatecznie Maja Kapłon, nazywana również polską Sią wybrała autora singla Color of Your Life! Natomiast Natalia Kawalec zachwyciła jurorów swoim wykonaniem All I Ask z repertuaru Adele. Wszyscy trenerzy - Dawid Kwiatkowski, Cleo, a także Tomson i Baron odwrócili swoje fotele. Natalia wybrała jednak drużynę Cleo i szlifując swój wokal pod jej skrzydłami zaszła do ścisłego finału The Voice Kids 3.

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?

Maja Kapłon i Natalia Kawalec - koncert, data, bilety

Maja Kapłon i Natalia Kawalec zagoszczą na scenie koncertu Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie. Co ciekawe, tradycyjnie to wydarzenie odbywa się w Boże Ciało. W tym roku, ze względu na pandemię oraz obostrzenia, 11 czerwca zorganizowano wersję koncertu online. Tradycyjny został zaplanowany na wrzesień i zbliża się wielkimi krokami. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha odbędzie się w niedzielę 20 września, w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Liczba uczestników jest ograniczona do 5000. Uczestnictwo w koncercie jest możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.