Maja Hyży wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14! W jakich rolach ją zobaczymy?

2021-01-31 12:27
Maja Hyży
Autor: WBF

Już w marcu 2021 startuje kolejna odsłona uwielbianego przez wielu widzów programu. Mowa oczywiście o 14. edycji muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jedną z uczestniczek będzie piosenkarka Maja Hyży! W jakich rolach ją zobaczymy? Z kim zmierzy się na telewizyjnej scenie?

Maja Hyży wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14! W jakich rolach ją zobaczymy? To ciekawi każdego fana wokalistki, jak i widzów muzycznego show. Maja Hyży w 2013 roku stanęła na scenie programu X-Factor. Barwą swojego głosu przekonała do siebie jurorów, co skutkowało tym, że doszła do odcinków półfinałowych, zajmując czwarte miejsce. Mimo iż nie wygrała talent-show postanowiła walczyć o swoje marzenia. Wiosną 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta W chmurach, którą promowały dwa kawałki - Kawa i Będę kochać. Co ciekawe, Maja Hyży wystąpiła ze swoim numerem Będę kochać na koncercie Super Premier podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Maja Hyży ma również na swoim koncie zakwalifikowanie się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ponadto w 2020 roku pomagała wyłonić reprezentanta Polski w eurowizyjnej Szansie na Sukces. Tym razem Telewizja Polska zaprosiła ją do wzięcia udziału w muzycznym show - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piosenkarka zgodziła się i już w marcu 2021 roku, będziemy mogli śledzić jej metamorfozy. W jakich rolach zobaczymy artystkę? W które muzyczne gwiazdy się wcieli?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak

Maja Hyży - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

To już pewne! Maja Hyży pojawi się w 14. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Obecnie trwają nagrania programu, a premierowe odcinki zobaczymy już w marcu tego roku. Na ten moment nie wiemy, w które muzyczne gwiazdy wcieli się artystka, lecz jedno jest pewne - każda metamorfoza z pewnością mocno wszystkich zaskoczy! Maja Hyży na scenie będzie musiała zmierzyć się z koleżanką z branży muzycznej - Magdaleną Narożną, a także z wieloma aktorami. Oprócz piosenkarek w 14. edycji programu na scenie zobaczymy: Lesława Żurka, Tamarę Arciuch, Pawła Góral, Annę Marię Sieklucką i Michała Meyera.

Najnowsze