The Voice of Poland 11 - przyjechał do Polski i zakochał się w muzyce. Uczestnik obrócił cztery fotele!

2020-10-08 10:09 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland 11 - przyjechał do Polski i zakochał się w muzyce. Uczestnik obrócił cztery fotele!
Autor: The Voice of Poland / Facebook The Voice of Poland 11 - przyjechał do Polski i zakochał się w muzyce. Uczestnik obrócił cztery fotele!

The Voice of Poland to program, w którym trenerzy dają czadu, a uczestnicy zachwycają głosem. To oni wnoszą do show romantyczne brzmienia, nietuzinkowe historie i co najważniejsze swój wokal. W sobotnim odcinku na scenie pojawi się artysta, który obróci aż cztery fotele! To on przyjechał do Polski za miłością do kobiety, a teraz podążył za uczuciem do muzyki. Co zaśpiewał podczas przesłuchań w ciemno?

The Voice of Poland 11 to niesamowite emocje, które poprzez muzykę szybko chwytają widzów przed telewizorami za serca. Uczestnicy, którzy pojawiają się na scenie podczas przesłuchań w ciemno, nie tylko zachwycają, ale również jest o nich później naprawdę bardzo głośno! Nic dziwnego - mają naprawdę wielki talent! Jednym z uczestników, który pojawił się na scenie jest Aboumaachar Hamza. Jak informuje The Voice of Poland na swoim oficjalnym Facebooku, mężczyzna przyjechał do Polski za miłością do kobiety i już tutaj został. Jego decyzja o przyjściu do przesłuchania w ciemno, także spowodowana była miłością, lecz było to ogromne uczucie do muzyki. Jak można dostrzec na internetowym przecieku, Aboumaachar Hamza pewnie wyszedł na scenę i zaprezentował trenerom kawałek Stay, który w oryginale śpiewa Rihanna oraz Mikky Ekko.

Wykonanie uczestnika The Voice of Poland 11 zachwyciło wszystkich trenerów, którzy obrócili swoje czerwone fotele w jego stronę! Jako pierwsza na ten krok zdecydowała się Urszula Dudziak, następnie był Michał Szpak, Edyta Górniak oraz na samym końcu Tomson i Baron. Do której drużyny trafi Aboumaachar Hamza?

Aboumaachar Hamza - kim jest?

Aboumaachar Hamza jest uczestnikiem najnowszej, jedenastej edycji The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno, w jego stronę odwrócili się wszyscy trenerzy! W czyjej drużynie będzie szlifować swój wokal? Musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż tę informację poznamy już w najbliższą sobotę 10 października. Kim jest Aboumaachar Hamza? Artysta pochodzi z Maroka, jednak mieszka w Polsce. Jest nie tylko wokalistą ale również sam pisze teksty. Póki co w sieci jest niewiele informacji na jego temat, jednak wszystko do czasu. Podczas programu na pewno dowiemy się o nim czegoś więcej!

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show
Najnowsze