Magda Bereda zapowiada debiutancki album! Piosenka Całe Szczęście napisana przez Margaret

2020-11-18 13:25
Magda Bereda zapowiada debiutancki album! Piosenka Całe Szczęście napisana przez Margaret
Autor: ZPR Media Magda Bereda zapowiada debiutancki album! Piosenka Całe Szczęście napisana przez Margaret

Całe szczęście - to tytuł nowej piosenki, którą wykonuje Magda Bereda. Gwiazda internetu, która szerszej publiczności dała się poznać za sprawą programu Taniec z Gwiazdami, swoim singlem zapowiada debiutancki album.

Całe szczęście - piosenka Magdy Beredy powstała we współpracy z Margaret, która odezwała się do wokalistki mówiąc, że napisała idealną dla niej piosenkę. W pierwotnej wersji utwór był o miłości, potem na życzenie Magdy, tekst utworu został zmodyfikowany. Margaret, w finalnej wersji, dostosowała przekaz do tego co Magda ma w sercu - swoich fanów! Co ciekawe, do tej pory artystka zawsze wykonywała autorskie utwory, teraz pierwszy raz to ktoś napisał piosenkę dla niej. Choć przyznaje, że to dla niej nowe uczucie, cieszy się, że Margaret uchwyciła to co jest dla niej tak istotne. 

Magda Bereda - piosenka Całe szczęście

Utwór Całe szczęście będzie bez wątpienia zaskoczeniem dla fanów, czuć w nim rękę Margaret! Choć zapowiada płytę, odbiega od reszty singli. Piosence towarzyszy kampania #całeszczęście, która 16 listopada ruszyła na TikToku! 

A jaka będzie płyta? Nieco inna! Już wkrótce, Magda opowie Wam o niej w wywiadzie dla ESKA.pl!

Domowe Granie: Magda Bereda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze