Sobel w damskiej wersji. Magda Bereda oczarowała swoim wykonaniem jego hitu

2020-11-09 14:08
Magda Bereda
Autor: YouTube/Magda Bereda

Magda Bereda po raz kolejny udowadnia, że potrafi odnaleźć się we właściwie każdym repertuarze. Młoda gwiazda, która przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty opublikowała na swoim kanale cover kawałka Każdego dnia z repertuaru Sobela. Jej interpretacja oczarowała internautów. Posłuchajcie coveru Magdy Beredy na ESKA.pl.

Sobel - hit Każdego dnia w damskiej wersji na pewno będzie dla was niemałym zaskoczeniem, jak wiele innych coverów nagranych przez znaną w sieci Magdę Beredę. Wokalistka, która już niebawem zaprezentuje swój debiutancki album studyjny wciąż chętnie sięga po cudze utwory. W przeszłości widzowie Magdy mogli usłyszeć w jej wykonaniu Lonely Justina Biebera, Melodię Sanah czy też hity starsze od samej gwiazdy. Za każdym razem Magda Bereda dokłada wszelkich starań, by jej covery zaskakiwały i różniły się od oryginału. Tak jest i tym razem. Popularna youtuberka wzięła bowiem na warsztat wielki hit z repertuaru Sobela - Każdego dnia.

Każdego dnia to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych numerów w dorobku młodego rapera Sobela, którego do współpracy zaprosiła sama Cleo. Numer promował EP-kę Kontrast, a nakręcony do niego wideoklip wygenerował ponad 15 milionów odsłon. Singiel był sporym zaskoczeniem dla wszystkich fanów Sobela, którzy przyzwyczaili się do zupełnie innego stylu. Z pewnością równie sporym szokiem będzie popowa wersja Magdy Beredy.

Domowe Granie: Magda Bereda

Sobel w wykonaniu Magdy Beredy

Takiej wersji Każdego dnia można słuchać... każdego dnia. Magda Bereda po raz kolejny zaskoczyła swoją wrażliwością i umiejętnością odnajdywania się nie tylko w popowym repertuarze. Widzowie youtuberki są zachwyceni najnowszym coverem, który pojawił się na jej śledzonym przez ponad 700 tysięcy użytkowników kanale. Posłuchajcie sami, jak Magda Bereda poradziła sobie w zupełnie innej odsłonie doskonale znanego wam hitu Sobela.

QUIZ: Jak dobrze znasz teksty polskich raperów? Zgadnij, czyj to kawałek!

Pytanie 1 z 8
Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś Wyglądałaś tak ładnie Czarne Vansy i jeans
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze