Gromee i świat roztańczonych robotów! Worth It rozgrzeje was zimą!

Gromee i świat roztańczonych robotów! Worth It rozgrzeje was zimą!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy / https://www.facebook.com/gromeeofficial Gromee i świat roztańczonych robotów! Worth It rozgrzeje was zimą!

Gromee zabiera w podróż do lat 80. Czasy, gdy królowała muzyka funky-disco łączy z nowoczesnością w najlepszym wydaniu. Zapnijcie pasy i odpalcie premierowo utwór Worth It z teledyskiem - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Gromee - piosenka Worth It 2020
  2. Gromee - teledysk Worth It
  3. Gromee - kariera, piosenki

Gromee, po sukcesie utworu Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) i megahitu Sweet Emotions z norweskim wokalistą Jesperem Jensetem, w poszukiwaniu nowego głosu trafił do kolejnego nordyckiego kraju - na Islandię. Stąd bowiem pochodzi Ásdís, wokalistka którą możemy usłyszeć w nowej produkcji Andrzeja Gromali, Worth It.

Muzyka nie ma granic a do tego sprawia że czujemy się wolni. Worth iT jest dla mnie idealnym przykładem mojej muzycznej wolności i powrotu do stylu funky, disco lat 80 - mówi Gromee.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Gromee - piosenka Worth It 2020

Gromee nie raz udowodnił, że jego muzyczna misja to podnoszenie na duchu, dawanie radości innym ludziom. W tym roku szczególnie ta misja jest widoczna: Hope (Glory to the Heroes) w hołdzie dla medyków, Another Day dla wszystkich, którzy nie mogli bawić się na odwołanym przez pandemię Sunrise Fesival czy chociażby nagraną live wersją Sweet Emotions dla tych, którzy nie mogli bawić się na koncertach. Worth It to kolejny utwór - taneczny, pozytywny, który oderwie myśli od wyjątkowo ponurej jesieni.

Gromee - teledysk Worth It

W tych trudnych czasach, za pośrednictwem tego utworu wysyłam do ludzi pozytywną elektroniczno-funkującą energię. Pozytywne myślenie! – dodaje Gromee. Niecodzienny klip do utworu stworzył Pascal Pawliszewski.

Piosenka Worth It jest w sumie piątym solowo wydanym utworem przez krakowskiego producenta w 2020. Czy to ostatni utwór artysty w tym roku? Pamiętajmy, że zgodnie z informacją Telewizji Polskiej, Gromee pracuje nad organizacją Eurowizji Junior 2020. Całkiem możliwe, że stworzył główny motyw konkursu, czyli piosenkę Move The World. 

Gromee - kariera, piosenki

Gromee ambitnie kroczy po dźwiękach i nieustannie poszukuje nowych brzmień. Produkuje dla innych artystów, ale nie zapomina o wzbogacaniu swojego dorobku muzycznego. Rok 2018 był dla niego kluczowy, a wszystko to za sprawą doświadczenia zebranego podczas Eurowizji w Lizbonie. Po singlu Light Me Up Polacy pokochali numer One Last Time, który pokrył się m.in. Podwójną Platyną. Gromee 2019 rok rozpoczął od mocnego uderzenia, jakim był utwór Love Me Now, a także współpraca z najpopularniejszymi braćmi w kraju. Mowa oczywiście o Górą Ty z Golec uOrkiestra. W ubiegłym roku wydał również numer Love You Better, Król z Edytą Górniak, a także Share The Joy, które było oficjalnym hymnem Eurowizji Junior w Polsce. Krakowski kompozytor idzie za ciosem. W nową dekadę wszedł z muzyczną petardą zatytułowaną Sweet Emotions, a także nagraniem Hope (Glory To The Heroes), z którego zysk przekazał na rzecz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, który tak jak wszystkie placówki w Polsce, walczy z pandemią koronawirusa. Następnie pojawiła się piosenka Another Day, a także singiel Powiedz (Kto w tych oczach mieszka). 

Gromee jest kompozytorem oficjalnej piosenki Polski na Eurowizję Junior 2020. Ala Tracz, czyli reprezentantka naszego kraju, 29 listopada zaśpiewa utwór I'll Be Standing. 

Najnowsze