Magda Bereda odpadła z Tańca z Gwiazdami. Tak wyglądały początki jej kariery!

2019-11-09 10:46 MK
Magda Bereda
Autor: Piotr Molecki/East News

Chociaż ciężko w to uwierzyć, w tym roku minie 7 lat od chwili, kiedy Magda Bereda zaprezentowała pierwszą autorską piosenkę na swoim kanale w serwisie YouTube. Od tego czasu, wiele zmieniło się w jej życiu. Ze skromnej debiutantki przemieniła się w jedną z najpopularniejszych twórczyń internetowych. Mogliśmy oglądać ją również w Tańcu z Gwiazdami. Na ESKA.pl zobaczycie, jak zmieniła się Magda Bereda.

Magda Bereda to jedna z gwiazd tegorocznej edycji najbardziej roztańczonego telewizyjnego show - Taniec z Gwiazdami. Dzięki wsparciu swoich wiernych fanów, młoda artystka, pomimo kąśliwych uwag jurorów, dotarła aż do ćwierćfinału. Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich wielbicieli, wokalistka i jej partner byli jedną z dwóch par, które musiały pożegnać się z programem w ósmym odcinku. Tego samego dnia, z walki o zwycięstwo wyeliminowani zostali również Monika Miller i Jan Kliment. Udział w Tańcu z Gwiazdami Magda Bereda traktowała jako przygodę, bowiem jak wiadomo, największą pasją młodej gwiazdy jest śpiew. Wokalistka od kilku lat publikuje własne utwory oraz covery w serwisie YouTube, a każde z jej wykonań spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem internautów. Kanał artystki na YouTubie śledzi ponad 600 tysięcy użytkowników. Jeszcze więcej obserwujących ma ona na Instagramie, bowiem tam jej poczynania ogląda 741 tysięcy osób. Jak wyglądały jej początki?

Magda Bereda - kiedyś

Magda Bereda jest związana z muzyką właściwie od zawsze. Swój kanał na YouTubie założyła w 2011 roku, mając zaledwie 14 lat. Od tamtej pory, w jej życiu zaszło wiele zmian. Wielu określa ją nawet mianem najpopularniejszej youtuberki wśród polskich piosenkarek, choć jak sama pisze, pomimo wielu sukcesów, nadal jest tylko Magdą, która kocha tworzyć muzykę i przekazywać ludziom dużo szczerego uśmiechu.

Pierwszym singlem Magdy był utwór Be Strong. Gwiazda wypuściła go w grudniu 2012 roku, czyli blisko siedem lat temu! Co ciekawe, jeszcze jako czternastolatka, sama napisała słowa piosenki oraz skomponowała muzykę! Nakręcony do kawałka klip jest niezwykle uroczy oraz zabawny. Oglądając go dzisiaj, aż ciężko uwierzyć, że to ta sama dziewczyna, która w każdy piątek dawała popis swoich umiejętności na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami. Poniżej prezentujemy debiutancki klip wokalistki.

Najnowsze