Taniec z Gwiazdami - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzcę Kryształowej Kuli?

2019-11-09 10:22 MK
Taniec z Gwiazdami 10, odc. 7
Autor: WBF

Dziesiąta edycja najbardziej roztańczonego programu telewizyjnego - Taniec z Gwiazdami, trwa w najlepsze. O zwycięstwo aktualnie walczy już tylko kilka par. Wielu fanów programu zastanawia się, kiedy poznamy jego zwycięzcę. Sprawdźcie na ESKA.pl już teraz, kiedy odbędzie się wielki finał, podczas którego poznamy laureata Kryształowej Kuli.

Taniec z Gwiazdami 10 - finał z pewnością będzie najbardziej emocjonującym momentem tegorocznej edycji show emitowanego w telewizji Polsat. W tym roku, taneczny program, w którym zmagania uczestników ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski, emitowany jest w każdy piątek o godzinie 20:00. Telewidzowie po raz kolejny mogą oglądać, jak uwielbiani przez nich przedstawiciele świata show-biznesu mierzą się ze sobą na parkiecie, chcąc zapewnić sobie awans do kolejnego odcinka. Podobnie do poprzednich edycji, w tej również nie zabrakło łez szczęścia oraz łez smutku. We wrześniu, swoją przygodę z tańcem zaczynało jedenaście par. W każdym kolejnym odcinku, jedna z nich musiała pożegnać się z programem. Tradycyjnie, w wielkim finale zmierzą się ze sobą dwie pary taneczne. To właśnie telewidzowie zdecydują, do której z nich powędrują nagrody główne, w tym symboliczna Kryształowa Kula. Kiedy poznamy zwycięzcę show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami? Sprawdź poniżej.

Finał - Taniec z Gwiazdami 10

Dla wszystkich tych, którzy nie mogą się już doczekać wielkiego finału tanecznego programu, mamy dobre wiadomości. Odbędzie się on już niebawem. Otóż, zwycięską parę poznamy w piątek, 22 listopada 2019 roku. Chcąc wesprzeć swoich faworytów, widzowie mogą wysyłać na nich smsy bądź głosować przez oficjalną stronę internetową.

Najnowsze