Magda Bereda zaśpiewała swoją wersję Despacito w Tańcu z Gwiazdami!

2019-09-21 11:22 AD
magda bereda
Autor: Yotube/ Polsat

Drugi odcinek Tańca z Gwiazdami już za nami. Na parkiecie znów pojawiły się niezwykłe gwiazdy w towarzystwie swoich tanecznych partnerów. Taniec zawsze jest wyzwaniem. A gdyby połączyć go ze śpiewem? Właśnie takie zadanie wyznaczyła sobie Magda Bereda! Jak jej poszło? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Magda Bereda to znana youtuberka, wokalistka i uczestniczka nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej partnerem na parkiecie jest Kamil Kuroczko. Para wciąż pozostaje w programie, chociaż w drugim odcinku tanecznego show zdobyła najmniejszą ilość punktów od jury. Magda z pewnością nie przejmuje się tym jednak, bo znana jest ze swojej wytrwałości i pracowitości. Dziewczyna udowodniła to, łącząc obowiązkowy taniec... ze śpiewem! Podczas odcinka wykonała fragment piosenki Despacito!

Zobacz też: Taniec z Gwiazdami 2019 - zwycięzca. Kto wygra 10. edycję? [GŁOSOWANIE]

Magda Bereda zaśpiewała Despacito w Tańcu z Gwiazdami

Magda jak zawsze zaskoczyła widzów. Tym razem swój taniec rozpoczęła od śpiewu i gry. Gwiazda wykonała fragment swojej wersji utworu Despacito. Tekst odnosi się do internetu, dążenia do popularności w sieci i hejtu, jaki w niej spotykamy. Para na parkiecie zatańczyła quickstep. Jesteście ciekawi całości występu? Możecie zobaczyć go poniżej!

Najnowsze