Duncan Laurence - Arcade, wzrost, Instagram, album, Eurowizja, dziewczyna

2020-11-29 15:18 k.w.
Duncan Laurence
Autor: AP/Associated Press/East News

Duncan Laurence to zwycięzca 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Walka o punkty widzów i jury rozgrywała się do samego końca, jednak to ostatecznie Duncan zdobył najwięcej głosów. Wokalista występował w barwach Holandii. Kim jest Duncan Laurence? Zebraliśmy najważniejsze informacje o nim i publikujemy je na ESKA.pl

Duncan Laurence - Arcade, Instagram, piosenka, dziewczyna - to informacje, które najbardziej was interesują, w temacie zwycięzcy Eurowizji 2019! 64. Konkurs Piosenki Eurowizji był pełen niespodzianek! Oprócz występów reprezentantów 26 państw, byliśmy świadkami show Madonny! Królowa popu zaśpiewała swój hit Like a Prayer oraz premierowo - nowy utwór Future. To jednak nie występ Madonny był najważniejszy tego wieczoru - wszyscy z niecierpliwością czekali na wyniki finału. Tegorocznym zwycięzcą został Duncan Laurence z Holandii. Kim jest wokalista, który podbił serca Europejczyków?

Kim jest Duncan Laurence?

Duncan Laurence, a właściwie Duncan de Moor urodził się 11 kwietnia 1994 roku w Spijkenisse. To holenderski piosenkarz i autor tekstów. Ukończył on Akademię Rockową w Tilburgu. Ma na swoim koncie udział w programie The Voice of Holland, w którym odpadł na etapie półfinałów.

Duncan Laurence - Arcade, piosenka

Podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, Duncan zaprezentował utwór Arcade. Jeszcze przed konkursem, wokalistka uchodził za jednego z trzech głównych faworytów do zwycięstwa. Przewidywania okazały się słuszne - w finale muzyk zdobył 492 punktów i wygrał tegoroczną edycję Eurowizji. Swój eurowizyjny hit Duncan Laurence zaprezentuje również na Top of the Top Sopot Festival 2019. Wokalista powalczy o nagrodę Bursztynowego Słowika.

Duncan Laurence - Instagram

Tegorocznego zwycięzcę Eurowizji, możecie śledzić na Instagramie, pod nickiem @itsduncanlaurence. Artysta dzieli się na swoim profilu zdjęciami, zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Duncan Laurence - dziewczyna

Wokalista otwarcie przyznaje, że jest biseksualistą. 

Najnowsze