Mac Miller - PRZYCZYNY ŚMIERCI rapera ujawnione!

2018-11-06 9:58
Mac Miller
Autor: @PapCultureNYC / Splash News Mac Miller

Oficjalne przyczyny śmierci rapera i byłego chłopaka Ariany Grande zostały ujawnione! Opinię biegłych w tej sprawie poznacie na ESKA.pl.

Mac Miller - przyczyny śmierci rapera były do tej pory niepotwierdzonymi spekulacjami. 7 września 2018 znaleziono Mac Millera w jego domu w San Fernando Valley. Artysta nie wykazywał oznak życia i pogotowie stwierdziło zgon. Już wtedy mówiło się, że raper zmarł przez substancje, które zażywał. Nie dało się jednak wtedy stwierdzić, czy był to wypadek. Sprawę wyjaśnia dopiero niedawne oświadczenie biegłych.

Przyczyny śmierci Maca Millera

Przyczyny śmierci rapera zostały podane niedawno przez Koronera Hrabstwa Los Angeles. W oświadczeniu przekazał opinie biegłych, którzy badali sprawę. Okazuje się, że pogłoski o przedawkowaniu się potwierdziły. W krwi Maca Millera znaleziono wysokie stężenie wielu niebezpiecznych substancji.

Ariana Grande: Thank U, Next obraża jej byłych? Gwiazda skomentowała

Ponadto zdementowano informacje, według których Mac Miller odebrał sobie życie. Oficjalne oświadczenie w sprawie śmierci rapera mówi o wypadku.

Mac Miller - śmierć rapera wstrząsnęła światem

Mac Miller w chwili śmierci miał 26 lat. Jego odejście wstrząsnęło nie tylko Arianą Grande, z którą był związany, ale i całym muzycznym światem. Ku jego pamięci zorganizowano specjalny koncert A Celebration of Life. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd. Między innymi John Mayer, który zaśpiewał cover utworu Maca Millera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze