Ariana Grande - płyta i piosenka THANK U, NEXT. Wszystko, co wiadomo o nowym albumie!

2018-11-04 12:22 rw
Ariana Grande - piosenka Thank U Next i nowa płyta. Wszystko, co o niej wiadomo!
Autor: okładka singla

Ariana Grande zaskoczyła swoich fanów i opublikowała zupełnie nowy, nieznany wcześniej utwór. Thank U, Next - to zapowiedź piątego solowego albumu wokalistki. Co wiadomo o wydawnictwie? Przekonajcie się już teraz!

Ariana Grande - płyta Thank U, Next oficjalnie zapowiedziana! Piąty studyjny krążek zapowiada tytułowy singiel, który pojawił się w niedzielę, 4 listopada. 

Ariana Grande - piosenka Thank U, Next

Ariana Grande zwodziła swoich fanów, zapowiadała i w końcu wydała - pierwszy singiel zapowiadający jej piąty studyjny album. Jak można się domyślić, artystka śpiewa o wszystkich swoich byłych chłopakach. W jednej z pierwszych linijek tekstu przywołuje Big Seana, z którym zakończyła związek w kwietniu 2015 roku. Nawiązuje również do Ricky'ego Alvareza oraz Pete'a Davidsona. W ostatniej linijce pierwszej zwrotki wspomina zmarłego Mac Millera. Śpiewa, że ma marzenie powiedzieć mu "dziękuję ci Malcolm". Według gwiazdy on zawsze był dla niej aniołem.

Ariana Grande - płyta Thank U' Next

Co wiemy o nowej płycie Ariany Grande? Zebraliśmy wszystkie informacje i podrzucamy je w tym miejscu:

  • Piosenki na Thank U, Next - na krążku ma się znaleźć 12 utworów. Krążek zamknie tytułowy singiel.
  • Goście na płycie Thank U, Next - artystka poinformowała, że na jej piątym albumie nie będzie żadnych gości!
  • Priorytet na płycie Thank U, Next - Ariana pisała na Twitterze o tym, że jej piąta płyta ma w 100 procentach odzwierciedlać to, co w tym momencie czuje. Nagrywała swoje utwory tu i teraz. Żaden z nich nie leżał w folderze kilka tygodni, miesięcy czy lat.
  • Data premiery Thank U, Next - w sieci mówi się, że album pojawi się pod koniec grudnia 2018 roku! Czekamy na potwierdzenie.
  • Trasa koncertowa - Ariana Grande ogłosiła już trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Wkrótce ogłosi daty w europejskich miastach. Jak zdradziła, będzie to tournee łączące ze sobą dwie ostatnie płyty, czyli krążek Sweetener i Thank U, Next!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Najnowsze