Ariana Grande: Thank U, Next obraża jej byłych? Gwiazda skomentowała

2018-11-05 12:52
Ariana Grande wraca po załamaniu! Trasa koncertowa faktem!
Autor: fot. Universal Music Polska

W swoim najnowszym singlu Thank U, Next Ariana Grande szczerze śpiewa o swoch byłych miłościach. Czy jednak takie otwarte rozliczenia z przeszłością nie uderzają w któregoś z jej partnerów? Wokalistka doskonale wie, co czują.

Gdy w ostatnich tygodniach wszyscy myśleli, że Ariana Grande płacze w domu pogrążona w depresji, ona ciężko pracowała. Wokalistka przelała na papier wszystkie swoje uczucia z ostatnich miesięcy, które złożyły się na teksty na jej nową płytę. Pierwszym singlem jest utwór Thank U, Next.

Jak już pisaliśmy, w Thank U, Next Ariana Grande rozpoczyna od rozliczenia ze swoimi byłymi chłopakami. Wokalistka wymieniła ich z imion i zaśpiewała, z czym wiązał się dla niej ich związek.

>> Ariana Grande śpiewa o Pete Davidsonie i Mac Millerze w nowej piosence Thank U, Next! POSŁUCHAJ!

Co ex Ariany Grande sądzą o Thank U, Next?

I o ile piosenka już teraz zdobyła serca fanów Ariany Grande, o tyle niektórzy z nich wciąż zastanawiają się, jak byli chłopacy wokalistki przyjęli fakt, że zaśpiewała o nich w kawałku. Jeden z internautów zasugerował na Twitterze, że mogą czuć się "zmieszani". Ariana odpowiedziała na jego komentarz.

Słyszeli piosenkę przed wydaniem.

- napisała.

Wszystko jest więc jasne. Trzeba przyznać, że Ariana Grande postąpiła wyjątkowo fair, wysyłając utwór do Big Seana czy Ricky'ego Alvareza, o których zaśpiewała w numerze. W końcu ich relacja z gwiazdą zakończyła się kilka lat temu i mogliby być bardzo zaskoczeni, gdyby usłyszeli piosenkę po raz pierwszy w radiu.

Takiego postępowania powinien nauczyć się też od Ariany Grande jej były narzeczony. Pete Davidson nic sobie jednak nie robił dotąd z przyzwoitości i publicznie żartował o ich zakończonym związku. Czy Thank U, Next sprawi, że zrozumie, jak kiepskie jest jego zachowanie?

>> Ariana Grande odpowiedziała Pete Davidsonowi na żenujące żarty z ich rozstania! Zabolało

NAJNOWSZE