Ariana Grande zdradza ważną TAJEMNICE w teledysku Breathin!

i

Autor: fot. YouTube.com/Ariana Grande` (screen z planu teledysku Ariana Grande - breathin)

Ariana Grande zdradziła ważną TAJEMNICĘ w teledysku Breathin!

2018-11-08 11:51

Ariana Grande wrzuciła do sieci teledysk utworu Breathin. Zauważyliśmy, że wokalistka w klipie ukryła pewien bardzo ważny dla fanów znak! O co chodzi? Przekonajcie się sami już teraz - na ESKA.pl

Ariana Grande lubi robić niespodzianki swoim fanom. Na początku listopada wypuściła premierowy utwór pt. Thank U, Next i zapowiedziała album o tym samym tytule. Mało tego ogłosiła trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, a już niebawem ma ogłosić daty występów w Europie. Szykując się do wydania piątego studyjnego albumu, opublikowała klip do singla Breathin z czwartej płyty, Sweetener. Teledysk jest bardzo symboliczny i... odkrywczy! Otóż w pewnym fragmencie klipu, wokalistka zdradza bardzo ważną dla fanów informacje! 

Ariana Grande - nowy teledysk

Ariana Grande przyzwyczaja nas do tego, że ukrywa ważne znaki w swoich utworach i teledyskach. Pamiętamy, gdy w ostatnich sekundach muzycznego obrazka hitu No Tears Left To Cry wypuściła z rąk pszczołę robotniczą, czyli symbol Manchesteru, miasta - w którym doszło do zamachu po jej koncercie. W ten sposób oddała hołd i szacunek mieszkańcom Wielkiej Brytanii. Za sprawą tego samego klipu ujawniła tytuły piosenek, które kilka tygodni później pojawiły się na albumie Sweetener. Teraz amerykańska gwiazda zrobiła niemalże tak samo! Zmiana jest taka, że lista potencjalnych, które zasilą album Thank You, Next, pojawiła się na tablicy kolejowej, a nie na kartce papieru!

Ariana Grande - TAJEMNICA w teledysku

Zanim zobaczycie, o co dokładnie chodzi, warto przeanalizować historię nadchodzących utworów Ariany Grande. 25-letnia artystka na początku października 2018 roku opublikowała na InstaStories listę 9-utworów i niektórych producentów, ale co ważne - wówczas nie poznaliśmy tytułów.

Niedługo później fani opublikowali w sieci utwory, które prawdopodobnie znajdą się na piątej solowej płycie artystki. Do dziś niewiadomo, skąd i dlaczego taka lista znalazła się w sieci. Niektórzy fani na Twitterze twierdzili, że charakter pisma bardzo przypomina to, które ma Ariana Grande. Ktoś napisał: - 

Krążą plotki, że to tracklista Thank U, Next. Dla mnie wygląda to jak jej odręczne pismo i wygląda to wiarygodnie.

Na początku listopada Ariana Grande wydała singiel pt. Thank U, Next i zapowiedziała, że tak będzie się nazywać jej piąty studyjny album. Na wydawnictwie znajdziemy łącznie 12, a nie 9 - jak na początku twierdzili fani - utworów. Prawdopodobnie jego premiera nastąpi pod koniec grudnia 2018 roku. Po niespodziewanym wydaniu singla i zapowiedzi płyty w sieci pojawiła się rzekoma okładka płyty z dwunastoma utworami. Dodatkowo na początku listopada miała miejsce pewna dziwna sytuacja. Otóż w sieci, a dokładniej w serwisie Spotify, pojawił się album Nobody Does It Better, który zawierał utwory, należące według fanów do amerykańskiej wokalistki. Były to piosenki nagrane, ale niewydane oficjalnie na singlu. Co ciekawe wszystko pojawiło się pod tajemniczą nazwą Zandhr. Album jest już niedostępny, ale fani twierdzą, że to tajna płyta Ariany Grande bądź po prostu zagrywka marketingowa.

Teraz czas na deser! Pojawiły się kolejne szczegóły i jak się okazuje teorie fanów nieco się potwierdziły! W teledysku Breathin, Ariana Grande oczekuje na dworcu kolejowym. Tajemnica została odkryta za sprawą tablicy odjazów! W pewnym momencie klipu, dokładnie w 1:24 min., wyświetliły się tytuły utworów, które pojawią się na płycie Thank U, Next! Nasza pewność wynika stąd, że pierwszym utworem - słabo bądź celowo w taki sposób zakrytym przez reżyserów - na płycie jest kawałek... Thank U, Next. Kolejne odkryte to: NASA, Needy, Remember i Imagine. Wiele wskazuje na to, że w październiku faktycznie doszło do wycieku tytułów z piątego albumu. 

Tracklista Ariany Grande

i

Autor: fot. YouTube.com/Ariana Grande` (screen z planu teledysku Ariana Grande - breathin)

O czym jest sam teledysk Breathin? Ariana Grande pogrążona jest w niepokoju i błąka się po dworcu kolejowym, który jest przepełniony szczęśliwymi ludźmi. Bardzo symbolicznie ma głowę chmurach, bo chce uciec od rzeczywistości. Udaje jej się to i na końcu teledysku przenosi się do innej rzeczywistości.