Jesteś niska, wysoka czy średnia? Tajemnice o tobie może zdradzić nawet wzrost!

2020-10-09 12:57 Ewelina Kulasza
dziewczyny
Autor: pixabay.com

Mówi się, że im niższa kobieta tym jest bardziej ambitna, niezależna i odnosi większy sukces zawodowy. Niektórzy twierdzą nawet, że centymetry przekładają się właśnie na nasz charakter i codzienność. Jesteś niska, średnia czy wysoka? Na ESKA.pl poznasz tajemnice na swój temat. Wzrost nie tylko zalicza się do wyglądu, ale to również osobowość.

Nie tylko znaki zodiaku, kolor oczu czy też sposób ubierania się, może zdradzić nasze tajemnice. Jak się okazuje, charakter danego człowieka potrafi określić również jego wzrost! Chodzą pogłoski, ze to właśnie niskie dziewczyny i panie, są tymi ambitnymi i szybciej osiągają sukcesy. Czy faktycznie tak jest? Być może, jednak nie wyklucza to tego, że wysokie kobiety też mają na to szansę! Jak każdy wie, na wiele rzeczy w życiu każdy z nas ma bezpośredni wpływ, a wzrost na pewno do nich nie należy. To kwestia genów, które przekazali nam rodzice. Jednak wpływ mogą mieć kompleksy z tym związane. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni mogą irytować się z tego powodu. Co ciekawe, niektórzy twierdzą nawet, że wzrost wpływa na nasz charakter i może zdradzać nasze tajemnice!

Jesteś niska, średnia czy wysoka? Dowiedz się, co twój wzrost mówi o tobie. Niektóre kwestie na pewno będą się zgadzać!

Co mówi wzrost o twoim charakterze?

Jesteś niska, średnia czy wysoka? Zobacz co twój wzrost, mówi o twoim charakterze.

150-160 cm - potrafisz dobrze rozmawiać z ludźmi, jednoczysz ich i rozumiesz każdego. Jest w tobie sporo empatii, a także wyrozumiałości. Jednak nie zawsze działa to w dwie strony i czyjeś zachowanie może mocno cię ranić. Niestety czasem cudzy ból odczuwasz tak, jakby dotyczył ciebie. Jesteś osobą ciepłą, otwartą i z klasą. Szybko nawiązujesz znajomości, ale też szybko przywiązujesz się do ludzi. Masz wielkie i gorące serce, a niektórzy nawet nazywają cię chodzącym aniołem.

161-170 cm - jesteś silna wewnętrznie i potrafisz być stabilna z wieloma rzeczami. Nie interesujesz się błahostkami, wolisz czyste fakty. Słuchasz swojej intuicji, dlatego bardzo rzadko się mylisz. Nie lubisz być oszukiwana, wolisz szczerą prawdę, nawet gdyby była bardzo bolesna. Jeśli coś sobie zaplanujesz to stąpasz po to twardo po ziemi. Charakteryzuje cię przede wszystkim pewność siebie oraz ambitność i tego może pozazdrościć ci dosłownie każdy!

171-180 cm - masz głowę pełną pomysłów, a w dodatku jesteś codziennie uśmiechnięta i promieniejesz! Kreatywność to twoje drugie imię - drzemie w tobie prawdziwa artystyczna dusza! Twoje optymistyczne nastawienie sprawia, że rzadko masz doła. Jednak jeśli nadejdzie taki dzień, lubisz wyciszyć się z ciekawą książką lub pójść na spacer. Lubisz dawać innym coś od siebie i nie oczekujesz niczego w zamian. Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, jednak czasem potrafisz być nieśmiała.

181-190 cm - delikatność to twoje drugie imię. To piękna cecha, jednak z tego powodu dużo osób może cię niestety łatwo wykorzystać i skrzywdzić. W życiu kierujesz się emocjami i lubisz bujać w obłokach.Czasem jesteś mocno zapatrzona w siebie i potrafisz to pokazać na forum, dlatego inni mogą mieć o tobie złe zdanie. Jednak spokojnie, jesteś perfekcjonistką, a z twoimi przekonaniami zgadza się wiele osób. Jesteś również samowystarczalna, dlatego nie lubisz pracować w grupie.

191 cm i więcej - potrafisz być mocno nieśmiała, jednak jesteś wielką romantyczką. Jesteś pozytywnie nastawiona do życia, bo zakładasz że wszystko się uda. Nic przed tobą się nie ukryje - a to wszystko dzięki spostrzegawczości. Jesteś ciągle zamyślona, boisz się ryzyka, a do działania podchodzisz dopiero, jak dobrze wszystko przemyślisz.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]
Najnowsze