Jungkook boksuje! Gwiazdor BTS zachwyca umiejętnościami

2019-04-23 15:52
Jungkook boksuje! Gwiazdor BTS zachwyca umiejętnościami
Autor: fot./screen/youtube.com/KOOKDAE97 / Reka Aprilya Jungkook

Znakomity tancerz i wokalista, a także urodzony showman, który wszystkich potrafi zauroczyć swoim uśmiechem. Do listy zdolności, jakie posiada Jungkook, należy dopisać jeszcze jedną - talent bokserski! Do sieci trafiło niesamowite nagranie które pokazuje, jak świetnie członek BTS radzi sobie w rękawicach podczas treningu. Zobaczcie to na ESKA.pl!

Jungkook to członek BTS, do którego wzdycha prawdopodobnie najwięcej fanek. K-popowy wokalista i tancerz podbija wszystkie serca swoim urokiem osobistym i zdolnościami, które prezentuje na scenie oraz w teledyskach. Okazuje się, że to nie jedyne jego zdolności. Chłopak jest też znakomitym bokserem! Potyczka w ringu z gwiazdorem BTS na pewno nie należałaby do łatwych. Udowadnia to nagranie, które trafiło do sieci.

Zobacz też: BTS NA ŻYWO: Boy With Luv, Dyonisus i Make It Right - wykonania live miażdżą!

Jungkook na treningu bokserskim - tweet z milionami wyświetleń

Filmik z boksującym Jungkookiem najpierw udostępnił zespół. Na Twitterze pojawiło się zaledwie 25 sekundowe nagranie z sali treningowej. Jungkook, ubrany na czarno, wyprowadza perfekcyjne ciosy w skórzane poduszki, którymi próbuje trafić go trener. Zobaczcie, jak radzi sobie członek BTS.

k-pop
Autor: materiał eskaGO.pl Link: https://www.eskago.pl/radio/special-k-pop

Wideo błyskawicznie zaczęło podbijać internet! W zaledwie jeden dzień zdobyło 5 mln. wyświetleń. Komentarze i udostępnienia idą zaś w setki tysięcy! Wkrótce też trafiło na YouTube.

Niektórzy żartują, że bokserski trening Jungkooka to część przygotowań przed wstąpieniem do wojska, które czeka wszystkich członków zespołu. Ostatnio boysband wypowiadał się na temat powołań. Przeczytacie o tym tutaj.

Czy oglądając boksującego Jungkooka, nie macie wrażenia, że tańczy nawet podczas treningu? Porównajcie wideo z krótkim nagraniem wykonania Boy With Luv.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze