Lil Masti

i

Autor: Screen z YouTube/Lil Masti

Lil Masti jest bliska miliona! Komu zawdzięcza ten sukces?

2021-03-25 14:41

Lil Masti to królowa internetu. To ona szaleje nie tylko na Instagramie, ale także na YouTube i TikToku. Dziś jest jedną z popularniejszych celebrytek w świecie show-biznesu i niedługo będzie świętować swój milion. Komu Lil Masti zawdzięcza ten sukces? Czy zawsze w jej życiu było kolorowo?

Lil Masti, czyli dawna SexMasterka cieszy się dziś ogromną popularnością w sieci. To wszystko zawdzięcza swojej pracy, a także internautom, którzy śledzą ją od lat. Lil Masti nie tylko jest influencerką, twarzą marki kosmetycznej, ale także piosenkarką. Gdy tylko na YouTube pojawiają się jej nowości, internauci piszą z zachwytu, a następnie wykorzystują numery jako trendy na TikToku. Wielki szał zrobił w sieci najnowszy numer Uległa, w którym Lil Masti wygląda niczym Ava Max i który w miesiąc został odtworzony ponad 550 tysięcy razy. Następnym jej hitem jest kawałek Girls Gang i Bajka, które zgromadziły więcej niż milion odsłon. Zanim jednak Lil Masti przeszła do nagrywania hitów, przeszła w swoim życiu przemianę. Dosyć często opowiadała w niej w swojej produkcji daily, która mocno spodobała się widzom. Ponadto Lil Masti dawała w niej dobre rady młodym osobom, które nie wierzą w siebie z różnych powodów. Teraz Lil Masti jest bliska MILIONA i wcale nie chodzi o wyświetlenia teledysku!

Piosenki, które są do siebie podobne

Lil Masti będzie miała MILION?!

Czy Lil Masti będzie miała MILION?! To już prawie pewne! Mowa oczywiście o jej konto na Instagramie na którym wielkimi krokami zbliża się milion obserwatorów. Z pewnością ta magiczna liczba wybije celebrytce lada moment, dlatego będzie mogła świętować swój kolejny sukces w show-biznesie. Lil Masti ma ogromne wsparcie w swoich fanach, których również uwielbia bardzo wspierać w motywujących materiałach wideo i relacjach na InstaStories. Gratulujemy!

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?