Julia Wieniawa nie ma sobie równych?! Zachwycają się nią nawet inne gwiazdy!

2021-03-24 12:02 Ewelina Kulasza
Julia Wieniawa
Autor: Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa to artystka o wielu talentach. Nie boi się wyzwań, a kiedy już się za coś zabiera, jest o niej naprawdę głośno. Nie tylko występuje w serialach i filmach, ale również szaleje na Instagramie, a także śpiewa. Teraz w sieci szaleje jej najnowszy numer, który nagrała we współpracy z Maciejem Musiałowskim. Czy celebrytka nie ma sobie równych?

O tej dziewczynie słyszał już chyba każdy. Julia Wieniawa to gwiazda, która czego się nie dotknie, to zawsze osiąga sukces i zachwyca innych. Kiedy była uczestniczką 11. edycji Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami pokazała na co ją stać. Od pierwszego odcinka fantastycznie radziła sobie na parkiecie, lecz niestety przez swoją smykałkę do wszystkiego, gromadził się dookoła niej hejt. Mimo wszystko Julia się nie poddaje i robi swoje, dlatego z pewnością czuje się spełniona. Oprócz ról w serialach telewizyjnych i filmach, może pochwalić się nawet dorobkiem muzycznym, który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy.

Celebrytka w listopadzie 2018 roku zaprezentowała Polsce kawałek Nie Muszę, który obecnie osiągnął 20 milionów odsłon na YouTube. Na tym Julia Wieniawa jednak nie zaprzestała. Bowiem w lipcu 2020 roku wydała kolejny numer o tytule SMRC. Ten z kolei po zaledwie jednym miesiącu od premiery, zgromadził ponad 1,5 miliona wyświetleń. Teraz przyszła kolej na następną muzyczną perełkę w jej wykonaniu, którą nagrała razem z Maciejem Musiałowskim.

Piosenki, które są do siebie podobne

Julia Wieniawa - nowości muzyczne 2021

Julia Wieniawa nie ma sobie równych?! Celebrytka podbija YouTube swoją muzyczną nowością, która powstała w duecie z Maciejem Musiałowskim. Mowa oczywiście o kawałku Zabierz tę miłość, który jest emocjonalną balladą i chwyta za serce. To piosenka o przeróżnych odcieniach miłości, przy której można się wzruszyć. Co ciekawe, napisał i skomponował ją sam Maciej Musiałowski, ponieważ siedziało mu to w głowie od dawana. Nie tylko Julia nie ma sobie równych, ale również Maciej! Ich duet króluje na karcie YouTube na czasie na pierwszym miejscu i zgromadził ponad 415 tys. odsłon. Ta liczba wciąż rośnie, a piosenką Zabierz tę miłość zachwycają się nawet ich znajomi z branży - między innymi Ola Nowak, która udostępniła singiel na swoim InstaStories i podpisała: to muzyczne spa. Poniżej możecie delektować się nowością Julii Wieniawy i Macieja Musiałowskiego. Ta melodia z pewnością ukoi wasze zmysły.

Najnowsze