LIBRUS nie działa 25.03.2020. Do kiedy AWARIA konta ucznia?

2020-03-25 12:26
Librus nie działa! Co zrobić i do kiedy potrwa awaria?
Autor: pixabay.com Librus nie działa! Co zrobić i do kiedy potrwa awaria?

Szkoły pozostaną zamknięte do Świąt Wielkanocnych, dlatego aby uczniowie nie mieli zaległości, w sieci prowadzone są zajęcia zdalne. Od 25 marca nauczyciele mogą oceniać domowe prace swoich uczniów. Jednak pojawił się mały błąd i uczniowie póki co, odrabianie lekcji jest chwilowo niemożliwe. Co dokładnie się wydarzyło z systemem Librus, dowiesz się na ESKA.pl.

Librus nie działa! Awaria 25.03.2020 przysporzyła dużych problemów. Z powodu panującej w naszym kraju pandemii koronawirusa, wszystkie placówki szkolne pozostają zamknięte aż do Świąt Wielkanocnych. Nauka odbywa się zdalnie. Na taki pomysł wpadło Ministerstwa Cyfryzacji, które od czasu zamknięcia szkół umożliwiło uczniom opanowanie materiału przy pomocy lekcji online. Projekt ma za zadanie ograniczyć konieczność nadrabiania zaległości. Jednak nauka, która odbywa się zdalnie, napotkała mały problem, który w pewnym stopniu utrudnia uczniom wykonywanie zadań. W mediach społecznościowych można zauważyć, że uczniowie z całego kraju, dzielą się ze swoimi rówieśnikami informacją o awarii. Dlaczego Librus nie działa? Kiedy awaria zostanie naprawiona? Dowiesz się poniżej.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Librus nie działa! Co zrobić i do kiedy potrwa awaria?

Na oficjalnym Facebooku Librus Rodzina, jakiś czas temu została umieszczona informacja odnośnie panującej awarii. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać, aż błąd zostanie naprawiony. Awaria platformy prawdopodobnie spowodowana jest przeciążeniem, które wynika z odbywanych się w sieci lekcji online, które od 25 marca są obowiązkowe.

Najnowsze