Liam Payne szykuje się do świąt. Nowa piosenka będzie zimowym hitem?

2020-10-28 15:53 Ewelina Kulasza
Liam Payne
Autor: SplashNews.com/East News

Zimowe święta zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji wiele gwiazd muzycznej sceny przygotowuje niespodzianki. Jedną z nich jest wokalista Liam Payne, który ogłosił, że wydaje nowy singiel, aby wprowadzić wszystkich w ten świąteczny czas. Kiedy usłyszymy muzyczna nowość? Czy świąteczna piosenka okaże się hitem tegorocznej zimy? O szczegółach informujemy was na ESKA.pl.

Liam Payne szykuje się do świąt i to się dzieje naprawdę! Brytyjski piosenkarz, który zadebiutował w 2008 roku, podczas przesłuchań do zagranicznego programu The X Factor, cały czas zaskakuje swoich wielbicieli. Większość osób kojarzy go z tego, że był członkiem popularnego i wciąż lubianego zespołu One Direction. Liam na swoim koncie mnóstwo muzycznych osiągnięć, a niedawno świętował nawet swój ogormny sukces. Mowa o debiutanckiej płycie LP1, którą wydał w 2019 roku. Album piosenkarza sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z tej okazji jego fani stworzyli nawet hashtag #ProudOfLiam, który przez dłuższy czas królował w zagranicznych mediach, ale również w Polsce.

Liam Payne w 2019 roku wydał świąteczny kawałek All I Want (For Christmas), który został umieszczony na jego debiutanckim albumie LP1. Teraz wielkimi krokami zbliżają się święta 2020, dlatego Liam postanowił zaskoczyć swoich fanów. Były wokalista One Direction już szykuje się do nadchodzącej zimy i świąt Bożego Narodzenia, dlatego z tej okazji lada moment podzieli się ze światem nowym kawałkiem. Na kiedy została zapowiedziana oficjalna premiera?

Liam Payne - nowa piosenka na święta

Tak, to się dzieje naprawdę! Liam Payne lada moment wyda świąteczną piosenkę. Jej premiera będzie miała miejsce w najbliższy piątek 30 października 2020 roku. Świąteczna nowość nosi tytuł Naughty List. Ponadto wiele zagranicznych mediów donosi również, że usłyszymy w niej głos amerykańskiej piosenkarki Dixie D'Amelio. Mimo iż żaden artysta nie potwierdził współpracy, to we fragmencie na TikToku można usłyszeć głos dziewczyny w tle! My już nie możemy doczekać się premiery, a Wy? Liam zdradził szczegóły o nowej piosence na TikToku. Zobaczcie wideo poniżej.

Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6
Najnowsze