Mało znana piosenka Ariany Grande znowu na czasie! Fani są pod wrażeniem!

2020-10-28 13:42 Ewelina Kulasza
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Mniej popularna, ale szybko wpadająca w ucho piosenka Ariany Grande,króluje od jakiegoś czasu na playlistach wielu osób. Choć w sieci pojawiła się 12 lat temu, nadal mocno zachwyca. Fani zagranicznej gwiazdy są pod wrażeniem starej piosenki swojej idolki, do tego stopnia, że nie mogą przestać jej słuchać! O jaki numer chodzi? Posłuchajcie go na ESKA.pl.

Ariana Grande - stara piosenka znowu na czasie. Amerykańska gwiazda muzycznej sceny zachwyca nie od dziś. Jej stare kawałki po kilkunastu latach znowu królują na playlistach wielu osób. Nic dziwnego, to nie tylko sentyment do twórczości artystki, ale również prawdziwe perełki, o których powinien dowiedzieć się cały świat. Każda gwiazda wielkiej sceny miała swoje początki, a także piosenki, o których z pewnością wiele osób nie wie do tej pory. Podobnie jest również z Arianą Grande, która najpierw grała w serialach, a następnie zaczęła twardo stąpać w branży muzycznej i dziś jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na całym świecie! 12 lat temu na jej oficjalnym kanale YouTube, pojawiło się muzyczne demo, które w 2020 roku ponownie skradło serca wielu osób.

Kawałek Ariany Grande, który po 12 latach znowu króluje na YouTube to niewydane demo. Jak się okazuje numer był dla piosenkarki w tamtym czasie zbyt dojrzały, a Ari nagrała ją wtedy gdy miała 14 lat. O jaki singiel chodzi? Możecie posłuchać go poniżej!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande - piosenka sprzed 12 lat

W internecie nic nie ginie, a ta piosenka jest tego idealnym przykładem! 12 lat temu został opublikowany demo kawałek Higher Ariany Grande. Singiel jest bardzo taneczny, a zarazem szybko wpada w ucho. Mimo iż od publikacji na YouTube minęło sporo czasu, a piosenka Ari znalazła się daleko na liście, to wierni fani i tak ją odszukali. Od kilku dni kawałek Higher jest na językach wielu internautów, którzy słuchają go z zadowoleniem i sentymentem do twórczości Ariany Grande sprzed lat. Poniżej możecie posłuchać piosenki, która ujrzała światło dzienne 12 lat temu.

Najnowsze