Lexy Chaplin trzyma kupę w dłoni. Wpadliśmy w osłupienie jak to zobaczyliśmy!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: przez tydzień wychodze ze strefy komfortu i ubieram się inaczej / Lexy Chaplin /// https://www.instagram.com/lexychaplin/?hl=pl Lexy Chaplin trzyma kupę w dłoni. Wpadliśmy w osłupienie jak to zobaczyliśmy!

ZDJĘCIE

Lexy Chaplin trzyma kupę w dłoni. Zdębieliśmy jak to zobaczyliśmy!

2024-04-19 8:27

Pomysły influencerów na to, jak zyskać popularność często są szokujące, zaskakujące i nietypowe. W celu zyskania dodatkowej atencji decydują się na jakiś celowy ruch, o którym godzinami będą dyskutować widzowie freak-fightów. Są też tacy, którzy nieświadomie wywołują kontrowersje i tak jest zapewne w przypadku Lexy Chaplin. Influencerka dodała filmik, na którym trzyma w ręku kupę. Zobaczcie sami.

Spis treści

  1. Lexy Chaplin - kupa w dłoni

Lexy Chaplin trzyma kupę w dłoni i to nie jest żart. Sama tak właśnie opisała swoje znalezisko. Kontrowersyjnie? Influencerka zdecydowanie lubi wywoływać emocje. Nawet jeśli robi to nieświadomie, to wychodzi jej to doskonale. Podobnie było w tej sytuacji, gdy Lexy Chaplin pokazała za dużo. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła, o czym rozpisywali się użytkownicy Twittera. Kilka miesięcy temu musiała się tłumaczyć z afery związanej ze współpracą z Deynn, czy organizacji loterii. Jej wypowiedzi również często wywołują mieszane uczucia. Pamiętamy, jak Lexy Chaplin rozpętała burzę przedstawiając swój typ idealnego mężczyzny. Czy jednak jest w tym coś kontrowersyjnego? Wątpimy, ale zostawiamy wam to do ostatecznej oceny.

Jedyny wywiad Lexy Chaplin po brutalnej walce z Martą Linkiewicz na CLOUT MMA 4

Lexy Chaplin - kupa w dłoni

Lexy Chaplin swoje znalezisko nazwała kupą wodną. Tak jej się żartobliwie skojarzyło. Tak naprawdę jest to ogórek morski, a bardziej profesjonalnie strzykwa. To gromada morskich, dennych zwierząt, które charakteryzują się wydłużonym ciałem o miękkiej ścianie. Ich szkielet ma małe igły, a otwór gębowy otoczony jest czułkami. To między innymi one mają znaczący wpływ na czystość wód. Są chronione w Europie od 1996 roku. W przeszłości strzykwy wykorzystywano w celach konsumpcyjnych, w medycynie ludowej, a obecnie wykorzystywane są również w przemyśle farmaceutycznym oraz jako suplement diety. Profesjonaliści odradzają dotykanie tych zwierząt gołymi rękoma.

Lexy Chaplin dodała filmik, na którym podziwia swoje znalezisko i mocno się mu przygląda. Zobaczcie kadry z jej wideo.