Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zamyśliła się i nieświadomie coś odsłoniła!

i

Autor: SCREEN Z FILMU NA YOUTUBE: zrobiłam przypał w hotelu Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zamyśliła się i nieświadomie coś odsłoniła!

PRZYPADEK CZY CELOWE ZAGRANIE?

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

2024-02-24 18:52

Lexy Chaplin jest jedną z niewielu influecerek, która nie emanuje seksualnością w mediach społecznościowych. Nie wrzuca półnagich, odważnych zdjęć, by zebrać polubienia i przypodobać się fanom. Tym bardziej, że jej społeczność, to głównie osoby nieletnie i sama zainteresowana ma tego świadomość. Dlatego też, nikt nie może podejrzewać, że influencerka zrobiła TO specjalnie. Przez przypadek pokazała za dużo.

Lexy Chaplin pokazała za dużo, jednak postanowiła się z tego nie tłumaczyć. To jednak nie pierwszy raz, kiedy wokół tematu, że Lexy odsłoniła fragment ciała zrobiło się głośno. Ponad rok temu na Twitterze wrzało, gdy influencerce podczas rozmowy z fanami niespodziewanie uciekła pierś. Gwiazda początkowo tego nie zauważyła, wrzuciła filmik na Stories, ale później się zorientowała i wyśmiała całą sytuację. Teraz znów możemy mówić o przypadkowej wpadce, która po miesiącach zyskała na popularności. Jedna z topowych influencerek, którą oglądają głównie nastolatkowie, podczas wywiadu zamyśliła się i nieświadomie odsłoniła fragment seksownej bielizny. Internauci od jakiegoś czasu kopiują filmik i chcą, by stał się viralem. Jedna z kopii już tym viralem jest!

Friz spełnił wielkie marzenie z dzieciństwa. Sporo go to kosztowało! Inni mogą zazdrościć

Lexy Chaplin na Konferncji Clout MMA 4

Lexy Chaplin pokazała za dużo - wideo

Lexy Chaplin podczas wywiadu zastanawiając się, co odpowiedzieć dziennikarzowi, podniosła swoją bluzę. Uwagę fanów od razu zwróciła seksowna, czarna bielizna, którą zaczęła podciągać. Jeden z internautów postanowił wyciąć ten fragment i przybliżyć widok. Komentujący uważają, że influencerka doskonale wiedziała, co robi. Sugerują również, iż zrobiła to celowo, bo w porównaniu do jej koleżanek z branży, ona nie do końca może pozwolić sobie na wrzucanie seksownych zdjęć. Głównie przez widzów, którzy oglądają jej filmy. Najpopularniejsza kopia filmiku ma ponad 2,5 miliona wyświetleń.

Lexy Chaplin nigdy wcześniej TEGO nie robiła! Reakcja jej fanów mówi sama za siebie

Sonda
Czy uważasz, że Lexy Chaplin specjalnie odsłoniła bieliznę?