Lexy Chaplin ROZPĘTAŁA burzę! Wskazała typ idealnego mężczyzny i się zaczęło

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Lexy Chaplin / screen z filmu: tiktok.com/@lexychaplin/video/7323628032810421536 Lexy Chaplin ROZPĘTAŁA burzę! Wskazała typ idealnego mężczyzny i się zaczęło

NOWA DRAMA

Lexy Chaplin ROZPĘTAŁA burzę! Wskazała typ idealnego mężczyzny i się zaczęło

2024-01-17 9:57

Lexy Chaplin postanowiła ujawnić swoje preferencje i opowiedzieć o tym, jaki powinien być jej mężczyzna. Wskazała, na co powinien godzić się jej partner, do czego nie może przywiązywać uwagi, jak powinien się ubierać, co musi robić w wolnym czasie i ogólnie jaki powinien być. Swego rodzaju jest to podpowiedź dla niektórych mężczyzn, którzy chcieliby skraść serce influencerki. Jednak, nie wszystkim się to spodobało!

Spis treści

  1. Lexy Chaplin: idealny mężczyzna - reakcje internautów
  2. Lexy Chaplin: idealny mężczyzna - reakcja Gimpera i Revo
  3. Lexy Chaplin - reakcja na film Gimpera i Revo

Lexy Chaplin szuka idealnego mężczyzny w mediach społecznościowych?! Do takiego wniosku można dojść po tym, gdy opublikowała blisko trzyminutowy filmik, na którym ujawnia swój idealny typ drugiej połówki. Co musi mieć jej ukochany partner? 24-letnia influencerka dała kilka rad zdecydowanie zawężając grono ideałów. Otóż jej facet musi być zazdrosny, a także powinien zwracać uwagę na to, jak się ona ubiera. Musi być religijny, uprawiać sport i najlepiej, żeby było to MMA. Idealny mężczyzna dla Lexy Chaplin to też taki, który nie jest wrażliwy, nie pielęgnuje swoich treści w mediach społecznościowych, ale również nie narzeka. Kontrowersje pojawiły się jednak na samym początku filmy, gdy gwiazda otwarcie powiedziała, że chce kontrolować swojego partnera. Mieć wiedzę 24/7 odnośnie tego, gdzie i z kim jest. To nie spodobało się Gimperowi, który ostro to skrytykował.

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

Tak mieszka i żyje Sylwia Bomba. Ona i Grzegorz Collins tworzą piękną parę!

Lexy Chaplin: idealny mężczyzna - reakcje internautów

Jednak film Lexy Chaplin, na którym opowiada o idealnym typie faceta spotkał się z dobrym przyjęciem internautów. Niektórzy otworzyli się opowiadając na swoje związki, inni tłumaczyli poglądy influencerki. Jedna z komentujących stwierdziła, że postrzeganie niektórych cech, jakie Chaplin podała jako atrakcyjne, mogą wynikać z doświadczeń wyniesionych z toksycznych związków. Inna osoba stwierdziła, że Lexy właśnie opisała jej byłego partnera, a co więcej powody, przez które z nim zerwała. Są też tacy, którzy twierdzą, że gwiazda wypisując te wszystkie cechy pokazała, iż chce się po prostu czuć dowartościowana i potrzebuje trochę atencji. A to zupełnie normalne, że człowiek pragnie, by ktoś zwracał na nas uwagę.

Niektórzy mężczyźni pisali, że to o nich opowiadała influencerka. Założymy się, że wielu po tym filmiku postanowiło napisać do Lexy Chaplin wyrażając jej swoją miłość.

Lexy Chaplin: idealny mężczyzna - reakcja Gimpera i Revo

Lexy Chaplin spotkała się z dobrym odbiorem wśród internautów, ale wywołała burzę wśród innych Youtuberów. Konkretniej u Gimpera i Revo, którzy na kanale Zgrzyt określili preferencje influencerki jako "patologiczne". Tomasz Działowy podkreślił, że w swoim materiale podchodzą z szacunkiem do gustu influencerki. Youtuberzy najwięcej uwagi poświęcili kontrolowania swojej drugiej połówki 24 godziny na dobę, ale finalnie - powołując się na komentarze internautów - stwierdzili, że influencerka potrzebuje profesjonalnej pomocy. "Jest w tym całym opisie tego, czego ona oczekuje od faceta, co wiele osób w komentarzach jakoś tam zaalarmowało, że może to świadczyć o jakichś nieprzepracowanych rzeczach być może, z którymi dobrze by było, tak sugerują ludzie, udać się na terapię.". 

Ile zarobił Budda za losowanie 7 aut? TAKICH pieniędzy jeszcze nikt nie zgarnął!

Revo wspomniał, że ludzie na jego czacie pisali, iż Lexy Chaplin szuka ojca, a nie partnera: "Jak to zbierzesz do całości i to co ona powiedziała, to tam jest dużo cech, które pasują do opisu. (...) Sam koncept tego, jak opowiadała, że masz się nią zajmować, ma ją kontrolować, nie może płakać, musi być silny, ma się nie obrażać, ma mieć poczucie bezpieczeństwa, ty masz być tym twardym, ostoją, wyznaczać granice odnośnie ubioru. Mi to przypomina w dużej mierze, jak ona to wymieniała, że to są takie sztampowe sceny z jakiegoś serialu dla młodzieży."

Lexy Chaplin - reakcja na film Gimpera i Revo

Lexy Chaplin, zaskoczona słowami Gimpera, a także miniaturką oraz tytułem uderzającego w nią filmu, ostro odpowiedziała. Powiedziała: "Gimper, osoba, która miała najgłupsze, najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi na temat związków i ta osoba będzie wypowiadać się. Gimper siedzi na tej kanapie, śmieje się ze mnie, mówi, że ja powinnam chyba iść na terapię, bo mój gust, to nie jest normalne, dobre, zdrowe. Ona chyba ma coś nieprzepracowanego. Jesteś ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać. Gimper najbardziej się spłakał za to, że powiedziałam, że chcę by mój facet miał włączoną lokalizację w telefonie 24 godziny na dobę. Po prostu tak jest mi wygodniej, łatwiej. On nie mógł tego przeżyć, o mój Boże! Jak to jest możliwe, to jest toksyczne, jak tak kogoś można kontrolować? Gimper to jest osoba, to jest dla mnie nienormalne, ale niech każdy robi sobie co chce. Gimper to jest osoba, która kiedyś powiedziała, jak ktoś sobie robi dobrze do jego dziewczyny, że go jara, odpowiedziała ostro Lexy Chaplin. Swojego oburzenia nie kryją także komentujący film influencerki. Mówią, że to nie Gimper powinien decydować o tym, kto powinien iśc na terapię. 

Drama dopiero się rozkręca! Po czyjej stronie jesteście, kto ma rację? Dajcie znać w naszej sondzie.

Sonda
Za kim jesteś w sporze Lexy Chaplin vs Gimper & Revo?