Lexy Chaplin OSTRO pokłóciła się z Fagatą. Były psiapsi, a później TO je poróżniło!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Lexy Chaplin / FAGATA Lexy Chaplin OSTRO pokłóciła się z Fagatą. Były psiapsi, a później TO je poróżniło!

NIE UWIERZYCIE

Lexy Chaplin OSTRO pokłóciła się z Fagatą. Były "psiapsi", a później TO je poróżniło!

2024-05-23 9:50

Lexy Chaplin w końcu ujawniła prawdę! W najnowszym materiale opowiedziała o relacjach z kuzynką, skupiła się na sferze miłosnej, a także dotknęła tematu przyjaźni z Fagatą. Niespodziewanie ich relacja się pogorszyła, a wszystko przez zachowanie Agaty Fąk. Dlaczego ich znajomość nagle się skończyła? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Lexy Chaplin - kłótnia z Fagatą: o co?
  2. Lexy Chaplin i Fagata - kłótnia

Lexy Chaplin i Fagata kilka lat temu nagrywały wspólnie filmiki, a nawet spędzały razem czas na wakacjach. Głośno było również o tym, gdy razem podrywały chłopaków w internecie i ich pomysł spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów. Filmiki docierały do wysokich miejsc YouTube'owej karty na czasie, a jednocześnie generowały ogromne wyświetlenia. Influencerki mocno się wspierały w najtrudniejszych momentach. Niektórzy dziwili się, że Lexy, która uchodzi za "grzeczną influencerkę" przyjaźni się ze wzbudzającą kontrowersje, Agatą Fąk. Nie brakowało też opinii, że Fagata miała zły wpływ na swoją przyjaciółkę. Fani wyliczali jej popełniane błędy, złe decyzje i całkowitą zmianę zachowania. Wydawało się, że nic i nikt nie sprawi, że pomiędzy tymi dziewczynami zrodzi się prawdziwy konflikt. A tu niespodzianka! Dowiedzieliśmy się o nim we wrześniu 2023, a fani odetchnęli z ulgą.

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

Jedyny wywiad Lexy Chaplin po brutalnej walce z Martą Linkiewicz na CLOUT MMA 4

Lexy Chaplin - kłótnia z Fagatą: o co?

Początkowo mówiło się o tym, że kłótnia Lexy Chaplin z Fagatą wynikała z kontraktu, jaki podpisała ta druga. Mówiło się, że Lexy chciałaby, żeby jej przyjaciółka zawalczyła na gali Clout MMA, za którą odpowiada, a ta niespodziewanie podpisała umowę z konkurencyjną federacją Fame MMA, a dokładniej przy okazji wydarzenia Fame Friday Arena. Dopiero po kilku miesiącach dowiedzieliśmy się, że nie był to powód konfliktu.

Lexy Chaplin postanowiła odpowiedzieć na kilka "najcięższych" pytań. Opowiedziała o swojej relacji z kuzynką, ostatnim chłopaku i spięciu z Natsu oraz Julią Kosterą. Zdradziła też, że z Fagatą pokłóciła się o chłopaka. Influencerka powiedziała, że Fąk potrafi bardzo mocno się zakochiwać, a w jej odczuciu to nie był idealny mężczyzna.

Lexy Chaplin i Fagata - kłótnia

Lexy Chaplin wytłumaczyła, że Fagata jak już się zakochuje, to robi to konkretnie i czasami aż za bardzo. Fąk była w związku z chłopakiem, który był dla niej zły. Amerykańsko-polska gwiazda spędzała dużo czasu na to, by pomóc swojej przyjaciółce, która płakała i źle przeżywała rozstanie z partnerem. "Wkładałam w to dużą energię, pot, łzy. Ciężko się patrzy, jak wasza przyjaciółka się męczy przez takiego bachora. Poświęciłam się, żeby jej pomóc, a ostatecznie ona postąpiła brzydko wobec mnie. Agata bardzo mocno się zakochuje.".

Lexy Chaplin trzyma kupę w dłoni. Zdębieliśmy jak to zobaczyliśmy!

Chwilę później jeszcze konkretniej wyjaśniła konflikt, jaki zrodził się pomiędzy nią a Fagatą: "Pokłóciłam się z Agatą po tym wszystkim, co dla niej zrobiłam. Po tym wszystkim, co ten były dla niej zrobił. Ona go wybrała i to bardzo mnie zabolało. Rozczarowałam się. Ona w tamtym momencie nie była sobą. Ludzie jak się zakochują to robią dziwne rzeczy. O to się pokłóciliśmy. Nie chcę źle o Agacie mówić".

Można się spodziewać, że panie wkrótce znów pojadą na wspólne wakacje. Fani póki co nie nie skomentowali powrotu tej relacji!