Lexy Chaplin niczym Rihanna?! Internauci nie mają złudzeń!

2021-07-30 10:49
Lexy, Rihanna
Autor: Screeny z YouTube/Lexy Chaplin, Calvin Harris

Lexy Chaplin weszła na wyższy poziom w swojej karierze. Nie dość, że przygotowuje się do walki w oktagonie podczas gali High League, to jeszcze nagrała hit z piosenkarką Cleo! Ich numer podbija sieć, a internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak influencerka świetnie poradziła sobie w nowej roli! Czy przypomina im zagraniczną gwiazdę Rihannę?

Lexy Chaplin nie zatrzymuje się ani na chwilę. Jej kariera w sieci pędzi jak burza i z pewnością będzie tak jeszcze bardzo długo, ponieważ nie boi się nowych wyzwań. Teraz zdecydowała się pójść o krok dalej i już 28 sierpnia zobaczymy ją w oktagonie na pierwszej gali Malika Montany - High League. Lexy zmierzy się z koleżanką z Teamu X do którego dawniej należała. Mowa o Natsu, czyli Natalii Karczmarczyk, która również zadebiutuje w sportach walki. Jakby tego było mało, Lexy połączyła siły z Cleo i wyszedł z tego prawdziwy hit, czyli Polskie Mexico. Przy numerze współpracował z celebrytkami Donatan i zespół Enej, który odpowiadał za sekcję dętą. Oficjalna premiera kawałka miała miejsce w piątek 23 lipca, która w zaledwie trzy godziny zgromadziła pod klipem ponad 300 tys. odsłon! Numer Polskie Mexico nie schodzi z karty YouTube na czasie, a internauci są zachwyceni Lexy, która przypomina im Rihannę!

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico

Lexy Chaplin niczym Rihanna

Zwrotka w języku angielskim zaśpiewana przez Lexy w kawałku Polskie Mexico, mocno przypadła fanom do gustu. Od momentu premiery powtarzają ją w kółko, a w dodatku już nagrywają do niej trendy na TikToku! Oprócz tego większość twierdzi, że internetowa celebrytka błyszczy nie tylko w piosence, ale również w teledysku! Jakby tego było mało porównują ją do amerykańskiej piosenkarki Rihanny!

- Najlepsza zwrotka Lexy, tylko czemu tak mało!!

- Lexy ma głos jak Rihanna troszkę 😍

- Lexy to taka polska Rihanna! Jakby ja dobrze pokierować to byłaby kozacka muza bo potencjał ma i brzmi super po ang!

- Lexy nawinęła jak zawodowiec ❤❤ ma taki przyjemny głos. Mam nadzieję, że pójdzie w tę stronę w swoich piosenkach. Ajajaj nie mogę się doczekać 😍😍

Po takich komentarzach Lexy z pewnością jest bardzo miło! Jak myślicie, czy to nie koniec jej przygody z muzyką, a dopiero początek? Fani chcą więcej muzycznych perełek w takim wydaniu!

Najnowsze