Leon Olek zaczarował trenerów niczym Bruno Mars. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Leon Olek zaczarował trenerów niczym Bruno Mars. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

2023-04-29 19:33

Leon Olek oczarował trenerów The Voice Kids 6, śpiewając znany hit Bruno Marsa. Romantyczna ballada jednego z najpopularniejszych muzyków zapewniła mu miejsce w programie. Kim jest Leon Olek? Kogo wybierze na swojego mentora? Przekonajcie się, kto pokieruje jego talentem!

Leon Olek - kim jest uczestnik The Voice Kids 6? Utalentowany wokalista pojawił się w ostatnim odcinku Przesłuchań w ciemno, podczas którego zaczarował swym wykonaniem trenerów oraz widzów programu rozrywkowego dla dzieci. Chłopiec zaśpiewał znany hit jednego z najpopularniejszych wokalistów - Bruno Marsa. Udany debiut dał mu szansę na zdobycie nagrody głównej, a także stanie się gwiazdą na miarę Viki Gabor, Roksany Węgiel czy Sary James.

Cleo zapłakana w finale The Voice Kids 6. Całkowicie się rozkleiła [WIDEO]

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Leon Olek - kim jest uczestnik The Voice Kids 6?

Leon Olek jest niezwykle utalentowanym wokalistą, który rozwija swój talent muzyczny od długiego czasu. Chłopiec próbuje swoich sił w internecie, dodając covery na YouTube. Można usłyszeć go śpiewającego "Nieznajomy" od Dawida Podsiadło czy klimatyczną kolędę "Mario, czy już wiesz?". The Voice Kids jest dla niego szansą na spełnienie największych marzeń!

Ma 12 lat. Jest bardzo energicznym i wrażliwym chłopcem. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczął w wieku siedmiu lat w Gminnym Ośrodku Kultury Sezam w Przeźmierowie. Od pięciu lat uczęszcza też do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnowie Podgórnym, gdzie uczy się w klasie fortepianu. Leon kocha sport! W wolnym czasie lubi grać w tenisa stołowego i w siatkówkę, jednak swoją przyszłość wiąże z muzyką, bo bez niej nie wyobraża sobie życia.

Leon Olek w The Voice Kids 6

Leon Olek wziął udział w jednym z ostatnich odcinków Przesłuchań w ciemno. Chłopiec zaśpiewał hit znanego twórcy - Bruno Marsa. To właśnie "Talking To The Moon" zapewniło mu miejsce w jednej z drużyn. Choć wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele, młody wokalista postanowił szlifować swój talent pod okiem Dawida Kwiatkowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, rodzice, brat, czy ma dziewczynę?

Sonda
Leon Olek - kibicujesz mu w The Voice Kids 6?