The Voice Kids

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Cleo rozpłakała się w finale 6. edycji The Voice Kids.

Programy

Cleo zapłakana w finale The Voice Kids 6. Całkowicie się rozkleiła [WIDEO]

2023-04-29 12:14

Przed widzami ostateczna muzyczna rozgrywka szóstej edycji The Voice Kids. Kiedy uczestnik finału zaczął śpiewać jedną z najsmutniejszych piosenek świata, Cleo całkowicie się rozkleiła. Nastolatek zaśpiewał jeden z największych przebojów Erica Claptona „Tears In Heaven”. Co jurorka powiedziałą po jego występie?

The Voice Kids 6 - w pierwszej części finału na scenie zobaczymy troje finalistów z drużyny każdego trenera. Jednym z uczestników z teamu Cleo jest 13-letni Miłosz Zarzeka. Nastolatek zaśpiewał jeden z największych przebojów Erica Claptona „Tears In Heaven”. Utwór został napisany przez brytyjskiego muzyka tuż po śmierci jego 4-letniego syna Conora i jest uznawany za jedną z najsmutniejszych piosenek świata. Ogromny emocjonalny ładunek, jaki niesie wspomniany utwór oraz niezwykły głos Mateusza Zarzeki dogłębnie poruszyły Cleo. - Chciałam być twarda... - wyznała zapłakana Cleo tuż po zakończeniu niezwykle emocjonalnego występu Miłosza Zarzeki.

Mateusz Krzykała - zwycięzca The Voice Kids 5 wydał debiutancką piosenkę!

Cleo zalana łzami w finale The Voice Kids 6

The Voice Kids 6 - co się wydarzy w finale?

Przypomnijmy, że po występie trojga uczestników ze swoich drużyn, każdy trener wybierze jedną osobą, która weźmie udział w ostatecznej rozgrywce wielkiego finału szóstej edycji „The Voice Kids”. Najlepszy Głos programu wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. 

Tatiana Kopala była gwiazdą The Voice Kids. Teraz wydała nowy singiel!

The Voice Kids 6 - finaliści

O zwycięstwo w dzisiejszym finale walczyć będą: Kinga Kipigroch, Marcel Tułacz i Ania Laskowska z drużyny Tomsona i Barona, Pola Płowiak, Miłosz Zarzeka i Marysia Stachera z teamu Cleo oraz podopieczni Dawida Kwiatkowskiego - Leon Olek, Martyna Gąsak i Miłosz Skierski.