Lato Muzyka Zabawa 2021 - Kielce: PIOSENKI. Kto, jakie hity zaśpiewa 8.08.2021?

2021-08-07 9:35
Wakacyjna Trasa Dwójki
Autor: materiały prasowe

Jeszcze nie ucichły echa Augustowskich nocy na Wakacyjnej Trasie Dwójki, a radosna, rozśpiewana kawalkada pędzi dalej. Tym razem do Kielc, które już wkrótce opanuje żywioł tańca i muzyki. Ogniste tancerki i płomienni tancerze, porywające rytmy, największe hity, a także cała plejada rozśpiewanych gwiazd. Wszystko to już w najbliższą niedzielę 8 sierpnia stanie się udziałem widzów TVP2 i publiczności zgromadzonej w kieleckim amfiteatrze.

Lato Muzyka Zabawa 2021 - Kielce: PIOSENKI. Kto, jakie hity zaśpiewa 8 sierpnia? Takiego muzycznego widowiska jeszcze nie było na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Największe śpiewające gwiazdy i najlepsi, energetyczni tancerze porwą widzów w wir szaleńczej, muzycznej zabawy. Kielecką scenę szturmem podbiją królowie disco, a wśród nich nie zabraknie oczywiście Czadomana, chłopaków z After Party, rodzeństwa z zespołu Mig, zespołu Camasutra i niesfornych, rozśpiewanych Łobuzów. Co ciekawe, całości dopełni spektakularna, multimedialna scenografia, porywające choreografie w wykonaniu energetycznych tancerzy Augustina Egurroli oraz malownicza sceneria kieleckiego amfiteatru Kadzielnia. Koncert poprowadzi jak zawsze energetyczny duet w składzie: Małgorzata Opczowska i Tomasz Kammel. Natomiast za kulisami z widzami spotka się Ida Nowakowska i Norbi.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!

Wakacyjna Trasa Dwójki Kielce 2021 - PIOSENKI

Telewizyjna emisja koncertu Lato, muzyka, zabawa już w niedzielę 8 sierpnia o godz. 20:40 na żywo. Jakie piosenki wtedy usłyszymy? Oczywiście nie zabraknie wielkich hitów, a obok królów disco polo pojawią się dwie królowe. Maryla Rodowicz, która od lat niezmiennie włada sercami fanów, na kieleckiej scenie zaśpiewa swoje największe przeboje. W tym takie evergreeny, jak Małgośka, Sing Sing, czy też Kolorowe Jarmarki. Druga królowa to Jadwiga Andegaweńska z serialu Korona królów. W tę rolę wcieliła się Dagmara Bryzek utalentowana aktorka i wokalistka. W Kielcach wykona Dyskotekowy bal, wielki hit Anny Jantar. Na scenie zaśpiewa też Aleksanda Szwed i Paweł Skiba. Duet wykona między innymi gorący, letni hit Coco Jamboo. Na scenie pojawi się również Kasia Moś, którą usłyszymy w przeboju Bonnie Tyler Holding Out For A Hero oraz Hot n Cold - światowy hit Katy Perry.

Światowo w Kielcach będzie również za sprawą gwiazd zza granicy. Elena Tsagrinou z Cypru i Albina z Chorwacji, artystki, które zabłysły w konkursie Eurowizji, przywołają gorącą atmosferę tego wielkiego muzycznego show. Na tym nie koniec atrakcji. Francesco Monte z Włoch zaprezentuje publiczności swój nowy singiel. Będzie to światowa premiera telewizyjna tego utworu. Temperaturę podniesie także występ ognistej wokalistki Yulii Belei, która wykona gorący hit Kanikuły, a także utwór pochodzący z serialu Kozacka miłość.

Najnowsze