Lato Muzyka Zabawa 2020 - trasa, gwiazdy, program

2020-05-23 19:14 MK
Lato Muzyka Zabawa
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W wyniku pandemii koronawirusa, wszystkie imprezy masowe zostały odwołane. Z tej okazji, Telewizja Polska postanowiła przypomnieć widzom serię letnich koncertów Lato Muzyka Zabawa, które odbywały się w zeszłoroczne wakacje i przyciągnęły wielomilionową publiczność. Kiedy będzie można obejrzeć występy największych gwiazd z Polski i nie tylko? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Lato Muzyka Zabawa - powtórka najlepszych momentów Wakacyjnej Trasy Dwójki będzie możliwa do obejrzenia na antenie TVP2. W związku z pandemią koronawirusa, przez najbliższy czas nie będzie nam dane oglądać podobnych imprez na żywo, dlatego Telewizja Polska zdecydowała się na wyemitowanie materiału przypominającego najlepsze momentu hitowej akcji, która miała miejsce w wakacje 2019 roku. Wakacyjna Trasa Dwójki objęła swoim zasięgiem aż dziesięć polskich miast. Na specjalnie wybudowanych scenach zaprezentowali się czołowi przedstawiciele polskiej muzyki, ale także goście z zagranicy.

Powtórka koncertów z serii Lato Muzyka Zabawa na pewno uszczęśliwi wielu telewidzów, którzy z utęsknieniem wyczekują powrotu do normalności i możliwości brania udziału w tego typu imprezach na żywo. Podczas każdego z koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, pod sceną gromadziły się tysiące ludzi, chcących przeżyć najlepsze muzyczne emocje z ulubionymi wykonawcami. Czyje występy mogli podziwiać widzowie?

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lato Muzyka Zabawa - kto wystąpił?

W trakcie trwania akcji Lato Muzyka Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki, w polskich miastach zaprezentowało się łącznie kilkudziesięciu artystów, m.in. Cleo, Sarsa, Michał Szpak, Roksana Węgiel, Gromee, Margaret czy doskonale znany polskim słuchaczom zagraniczny zespół Shunguy.

Trwające ponad 100 minut widowisko widzowie będą mogli obejrzeć w sobotę 23 maja na antenie telewizyjnej Dwójki. Show rozpocznie się o godzinie 20:05.

Najnowsze