Lato Muzyka Zabawa 2020 - trasa, gwiazdy, program

2020-07-19 9:12 MK
Lato Muzyka Zabawa
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W wyniku pandemii koronawirusa, wszystkie imprezy masowe zostały odwołane. Z tej okazji, Telewizja Polska postanowiła przypomnieć widzom serię letnich koncertów Lato Muzyka Zabawa, które odbywały się w zeszłoroczne wakacje i przyciągnęły wielomilionową publiczność. Kiedy będzie można obejrzeć występy największych gwiazd z Polski i nie tylko? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Aktualizacja: Wakacyjna Trasa Dwójki powróciła! Widzowie Telewizji Polskiej po raz kolejny mogą oglądać występy swoich ulubionych gwiazd. O tym, kto wystąpi na poszczególnych przystankach akcji Lato Muzyka Zabawa przeczytacie w zamieszczonym poniżej artykule.

Zobacz też: Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - trasa, miasta, kiedy, kto wystąpi

Lato Muzyka Zabawa - powtórka najlepszych momentów Wakacyjnej Trasy Dwójki będzie możliwa do obejrzenia na antenie TVP2. W związku z pandemią koronawirusa, przez najbliższy czas nie będzie nam dane oglądać podobnych imprez na żywo, dlatego Telewizja Polska zdecydowała się na wyemitowanie materiału przypominającego najlepsze momenty hitowej akcji, która miała miejsce w wakacje 2019 roku. Wakacyjna Trasa Dwójki objęła swoim zasięgiem aż dziesięć polskich miast. Na specjalnie wybudowanych scenach zaprezentowali się czołowi przedstawiciele polskiej muzyki, ale także goście z zagranicy.

Powtórka koncertów z serii Lato Muzyka Zabawa na pewno uszczęśliwi wielu telewidzów, którzy z utęsknieniem wyczekują powrotu do normalności i możliwości brania udziału w tego typu imprezach na żywo. Podczas każdego z koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, pod sceną gromadziły się tysiące ludzi, chcących przeżyć najlepsze muzyczne emocje z ulubionymi wykonawcami. Czyje występy mogli podziwiać widzowie?

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lato, Muzyka, Zabawa 2020 - kiedy, kto wystąpi?

Lato, Muzyka, Zabawa 2020 - tegoroczna trasa wystartuje dokładnie w niedzielę, 28 czerwca 2020. W pierwszej kolejności artyści odwiedzą Nowy Targ. Na scenie wystąpią między innymi Ronnie Ferrari, Cleo oraz DajToGłośniej.

Lato Muzyka Zabawa - kto wystąpił?

W trakcie trwania akcji Lato Muzyka Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki, w polskich miastach zaprezentowało się łącznie kilkudziesięciu artystów, m.in. Cleo, Sarsa, Michał Szpak, Roksana Węgiel, Gromee, Margaret czy doskonale znany polskim słuchaczom zagraniczny zespół Shunguy.

Najnowsze