Lato, Muzyka, Zabawa 2019 - Rzeszów. Kto wystąpi podczas Wakacyjnej trasy Dwójki 18 sierpnia?

2019-08-18 18:55 A.D.
Szpak
Autor: East News / Piotr Matusewicz

Co tydzień, na specjalnie wybudowanych scenach w innych miastach w Polsce, prezentują się największe gwiazdy polskiej, jak i zagranicznej piosenki. Lato, Muzyka, Zabawa to tegoroczna Wakacyjna trasa Dwójki. Tym razem, już 18 sierpnia, ekipa zawita do Rzeszowa. Jakie gwiazdy zobaczymy na scenie? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Tegoroczna Wakacyjna trasa Dwójki swoim zasięgiem obejmie aż dziesięć polskich miast. Lato, Muzyka, Zabawa 18 sierpnia to już jeden z trzech ostatnich koncertów. Tym razem impreza rozkręcać będzie Rzeszów. Jak zwykle zobaczyć będziemy mogli polskich i zagranicznych artystów, których hity rozgrzeją nas w ostatnie letnie wieczory. Kto wystąpi na Lato, Muzyka, Zabawa 18 sierpnia 2019 w Rzeszowie? Sprawdźcie listę wykonawców na ESKA.pl. 

Zobacz też: Mama ostrzegała na pielgrzymce! Wielki HIT w drodze na Jasną Górę!

Lato, Muzyka, Zabawa 2019 Rzeszów - kto wystąpi?

W Rzeszowie zobaczyć będziemy mogli prawdziwą muzyczną legendę! Mowa o grupie Boney M., znanej z takich piosenek jak Rasputin i Daddy cool. Prócz zespołu na scenie zaprezentują się również:

  • Michał Szpak,
  • Małgorzata Ostrowska,
  • De Mono,
  • Frans,
  • Piękni i Młodzi 
  • Wiktora i Julia Szlachta

Lato, Muzyka, Zabawa 2019 Rzeszów - o której oglądać? 

Koncert rozpocznie się o 20:30 i będzie transmitowany na antenie TVP2. Na żywo zobaczyć będzie go można na rzeszowskich Bulwarach 18 sierpnia. 

Najnowsze