Lambada w polskiej wersji to hit internetu! Ta dziewczyna zachwyciła internautów

2021-01-07 13:43 Ewelina Kulasza
Kasia Staszewska
Autor: Screen z YouTube/Kasia Staszewska Music

Lambada to uwielbiany hit od wielu, wielu lat. Przy tych rytmach każdy świetnie się bawi i nie myśli o codziennych problemach. Jedna z youtuberek zdecydowała się na odważny ruch i zaśpiewała piosenkę z 1989 roku po Polsku! Jesteście ciekawi jak jej poszło? Ta wersja może was zaskoczyć!

Lambada po polsku zaskakuje! W internecie można znaleźć dosłownie wszystko. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych, a także popularności internetu, co chwilę jesteśmy świadkami nowych, a zarazem interesujących materiałów. Mowa nie tylko o zdjęciach, ale także o materiałach wideo, które przyciągają do siebie sporo odbiorców. Tym razem w sieci wymiata polska wersja hitu z 1989 roku. Mowa oczywiście o kawałku francuskiego zespołu Kaoma - Lambada, który jest niesamowicie taneczny. Mieszanka rytmów boliwijsko-brazylijskich w szybkim tempie przydała do gustu słuchaczom na całym świecie. Co ciekawe, Lambada do dziś jest jednym z uwielbianych hitów i co najważniejsze, każdy bawi się do jej rytmów, najlepiej jak tylko może!

Lambada po polsku - hit internetu

Hit z 1989 roku Lambada doczekał się polskiej wersji od jednej z youtuberek. Cover na warsztat wzięła Kasia Staszewska, u której na kanale można znaleźć wiele innych perełek. Widzowie do tej pory mogli usłyszeć polską interpretację numeru Robina Schulza i Alidy - In Your Eyes, czy też Say Something, Positions i Bella Ciao, które również zostały zaśpiewane w naszym ojczystym języku! Internetowa wokalistka cieszy się wśród publiczności sporym zainteresowaniem, dlatego bardzo czesto na jej kanale, pojawiają się muzyczne perełki. Poniżej możecie posłuchać jak stary hit Labmada brzmi w nieco innej, odmienionej wersji po polsku. Z pewnością ten numer mocno was zaskoczy! 

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze