Pedro Santana

i

Autor: TRICOLORS/East News

Pedro Santana - piosenka Opa Opa wcale nie jest jego hitem! Kim jest gwiazda Sylwestra z Dwójką?

2021-01-04 10:57

Jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń z TVP był niejaki Pedro Santana, który na scenie w Ostródzie wykonał między innymi utwór Opa Opa. Jak się jednak okazało - piosenka nie pochodzi z repertuaru wokalisty, a jego dyskografia nie jest jeszcze zbyt imponująca. Co wiemy o Wenezuelczyku, który swoim wykonaniem starego hitu porwał polską publiczność?

Pedro Santana - kim jest piosenkarz, którego występ mogliśmy zobaczyć w Ostródzie, w trakcie koncertu sylwestrowego organizowanego przez Telewizję Polską? To pytanie zadało sobie zapewne wielu widzów, którzy nie kojarzyli twórczości energicznego Wenezuelczyka. Szybko okazało się, że wbrew zapowiedziom stacji, Pedro Santana nie jest jeszcze międzynarodową gwiazdą, a śpiewany przez niego kawałek Opa Opa nie jest wcale jego największym hitem, a jedynie coverem utworu z katalogu szwedzkiego zespołu Antique, który miał swoją oficjalną premierę w 1999 roku. Po tym, jak znana z podcastu Napisy końcowe Marta Najman udostępniła na swoim Twitterze informacje o muzyku, na stronie TVP zmieniono opis na następujący: Pedro Santana w wielkim hicie sprzed lat! A teraz wszyscy: Opa, opa. Co wiadomo o Pedro Santanie, który bez wątpienia porwał polską publiczność?

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!

Pedro Santana - kim jest piosenkarz?

Szybko wyszło na jaw, że Pedro Santana nie ma jeszcze na swoim koncie autorskich utworów. Wenezuelczyk dopiero rozpoczyna swoją karierę muzyczną, a w osiągnięciu rozgłosu miał pomóc mu udział w popularnych programach telewizyjnych - Final 4 oraz The Voice Greece, czym chwalił się w mediach społecznościowych. Polscy widzowie mogą natomiast kojarzyć piosenkarza z programu Jaka to melodia?, gdzie śpiewał kawałki z repertuaru Enrique Iglesiasa czy też Luisa Fonsiego. Udział w tak wielkim wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest koncert sylwestrowy, z pewnością pomoże mu w zrobieniu większej kariery.

Z jakiego kraju pochodzą Ci artyści?

Pytanie 1 z 10
Skąd pochodzi zespół ABBA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE