Lady Pank - koncert kultowego zespołu już w listopadzie! [Bilety, data]

2020-07-04 21:52
Lady Pank - koncert kultowego zespołu już w listopadzie! [Bilety, data]
Autor: Materiał prasowy/Klub Stodoła Lady Pank

Lady Pank to polski zespół muzyczny, który został założony w 1981 roku we Wrocławiu. Jego głównymi pomysłodawcami są Jan Borysewicz i Andrzej Mogielnicki. Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka, która wydała ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, szykuje dodatkowy koncert! Więcej szczegółowych informacji dowiesz się na ESKA.pl.

W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu grupy Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie Stodoła, w ramach trasy LP1. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 roku. Pierwsza płyta grupy Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka, jako klasyk. Przez wielu określana jest mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje, m.in.: Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Zamki na piasku, Vademecum skauta, Fabryka małp i kilka pozostałych. To z tego albumu, na początku lat 80, radiowa Trójka, jako jedyna wówczas stacja prezentująca muzykę rockową, wylansowała 10 piosenek czyli dokładnie tyle, ile znajduje się na płycie (singlem został nawet instrumentalny numerZakłócenie porządku!). Precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty.

Po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, dostajemy jego remake, którego wartością dodaną jest plejada artystów, którzy uświetnili swoimi talentami utwory stworzone blisko 4 dekady temu przez Lady Pank. Lista nazwisk artystów, którzy przyjęli zaproszenie zespołu do nagrań, jest imponująca: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek. Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: Tańcz głupia tańcz, Mała Lady Punk i Minus 10 w Rio. Wykonanie tej ostatniej przez Katarzynę Nosowską powali na kolana nie tylko fanów tej artystki.

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Zespół Lady Pank - listopadowy koncert

W drugiej połowie 2018 roku zespół wyruszył w trasę koncertową, pod szyldem LP1, która objęła dotychczas swoim zasięgiem kilkadziesiąt miast w kraju i za granicą. Podczas koncertów fani mogli usłyszeć na żywo pierwszą płytę Lady Pank, w niezmienionej kolejności, aranżacjach i w kilku przypadkach również w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie. Koncertom towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę, czyli do lat 80. Zarówno płyta, jak i trasa LP1 to jedno z najważniejszych wydarzeń 2018 roku na polskim rynku muzycznym.

Koncert Lady Pank - bilety [21.11.2020]

Liczne prośby fanów, którzy nie zdążyli nabyć biletów na wydarzenie zaplanowane na 20 listopada, skłoniły legendarną grupę do stworzenia warszawskiej publiczności kolejnej okazji do wysłuchania materiału z pierwszej płyty. Dodatkowy koncert Lady Pank w Stodole, w ramach trasy LP1, odbędzie się 21 listopada 2020 roku. Bilety w cenie: 79 PLN - miejsca stojące, a także 120 PLN - miejsca siedzące (balkon) do kupienia są w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10), a także w internecie na oficjalnej stronie klubu.

Wergiliusz - Eneida - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /dp/
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze