Sieci komórkowe umieszczają przy swojej nazwie #zostanwdomu

2020-03-28 12:22
Sieci komórkowe umieszczają przy swojej nazwie #zostanwdomu
Autor: Kuba Adamiak Sieci komórkowe umieszczają przy swojej nazwie #zostanwdomu

Sieci komórkowe postanowiły umieścić na ekranach naszych telefonów #zostańwdomu. Podobne znaczniki umieszczają telekomy na całym świecie. Które sieci dodały na ekran główny obok sieci znacznik? Szczegóły na ESKA.pl.

Operatorzy telefonii komórkowej na całym świecie, w czasie pandemii wprowadzili rozwiązanie, które ma zachęcić i przypomnieć użytkownikom smartfonów, o tym aby Ci pozostali w domu. W momencie kiedy wyłączymy domowe WI-FI, na ekranie naszego telefonu, tuż przy nazwie sieci, pojawi hasztagowane hasło #zostańwdomu. Takie przypomnienia pojawiły się już między innymi w Niemczech w sieciach Vodafone i Orange, oraz w Wielkiej Brytanii w sieci Vodafone. Które polskie telekomy również przyłączyły się do akcji #StayHome? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

#zostańwdomu przy nazwie naszej sieci

Polscy operatorzy odpalają stopniowo w swoich sieciach rozwiązanie stosowane na całym świecie. #zostańwdomu przy nazwie telefonii komórkowej jest już dostępny w T-Mobile, Play i Plus. Jedynym operatorem, który jeszcze nie wprowadził rozwiązania związanego z pandemią jest Orange. Rozwiązanie #zostańwdomu przy nazwie sieci, najprawdopodobniej zostanie z nami aż do końca trwającej epidemii koronawirusa.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze