Agnieszka Chylińska

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki

2023-08-23 14:12

Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki to informacje, których szukacie. Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Co o niej wiemy? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Agnieszka Chylińskawiek, wzrost, dzieci, piosenki, koncerty - to najpopularniejsze wyszukiwania w Google, jeśli chodzi o jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nikomu nie trzeba mówić, kim jest Agnieszka Chylińska. Wszyscy jednak chcą znać jej tajemnice, a często nawet szokujące fakty!

Agnieszka Chylińska - wiek

Ile lat ma Agnieszka Chylińska? Wiek artystki nie jest żadną tajemnicą. Wokalistka urodziła się 23 maja 1976. To niewiarygodne, ale w 2023 roku skończyła 47 lat.

Agnieszka Chylińska - wzrost

Ile wzrostu ma Agnieszka Chylińska? Choć w telewizji wygląda na wyższą, to ma 175 centymetrów wzrostu.

Agnieszka Chylińska - dzieci

Agnieszka Chylińska, wspólnie ze swoim mężem Markiem, wychowuje trójkę dzieci. Pierwszy na świat przyszedł Ryszard (urodzony w maju 2006 roku), druga Estera (2010 rok), a trzecia Krystyna (2013 rok).

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Agnieszka Chylińska - piosenki

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie mnóstwo znakomitych hitów. Karierę rozpoczęła w 1995 w zespole O.N.A. Na debiutanckim albumie Modlishka pojawiły się single Koła czasu, Drzwi oraz Znalazłam. Sukces osiągnęły również takie utwory, jak: Kiedy powiem sobie dość z płyty Bzzzzz czy Niekochana z krążka Mrok. Solowo wydała trzy krążki: Modern Rocking, z którego pochodzą hity Nie mogę cię zapomnieć, Zima oraz Niebo. W 2016 roku pojawił się krążek Forever Child, na którym znalazł się utwór Królowa łez. 26 października pojawił się trzeci album pt. Pink Punk. Pierwszym singlem z wydawnictwa był utwór Mam zły dzień. W 2022 roku do sprzedaży trafił kolejny krążek artystki zatytułowany Never Ending Sorry.

Agnieszka Chylińska - kiedyś

Jak wyglądała kiedyś Agnieszka Chylińska? Zobaczcie, jak się zmieniła przez lata!