Sześcioletnia córka Agnieszki Chylińskiej śpiewa razem z mamą! Uroczy filmik podbija internet

2019-02-02 12:56
Agnieszka Chylińska
Autor: WBF Agnieszka Chylińska

Krystyna pójdzie w ślady swojej mamy? Agnieszka Chylińska udostępniła wideo, na którym wspólnie wykonują piosenkę. Jak śpiewa córeczka wokalistki?

Agnieszka Chylińska i jej córka, Krysia w wokalnym duecie - ten filmik podbija serca fanów wokalistki! Sześciolatka zdecydowanie ma zadatki, żeby pójść w ślady swojej zdolnej mamy i niebawem rozpocząć karierę piosenkarki. Jak obie panie brzmią razem? Wykonały zdecydowanie bardzo nietypowy repertuar!

AGNIESZKA CHYLIŃSKA - dzieci, Pink Punk, wiek, wzrost, piosenki, koncerty 2018, kiedyś

Agnieszka Chylińska śpiewa razem z córką

Takim filmikiem Agnieszka podzieliła się ze swoimi fanami na Facebooku. Wokalistka siedzi na podłodze w pokoju swoich dzieci przed małą tablicą, na której rozpisane są słowa piosenki. A tak naprawdę - miasta i daty koncertów, bo całe wideo jest uroczą, humorystyczną promocją trasy koncertowej Chylińskiej. Mała Krysia, której głos słyszymy zza kadru, razem z mamą wyśpiewuje po kolei nazwy miast. 6-letnia Krystyna to, obok 13-letniego Ryszarda i 9-letniej Estery, najmłodsza pociecha Agnieszki. Myślicie, że niedługo będą wspólnie koncertować?

Agnieszka Chylińska - koncerty 2019

Artystka zagra:

  • 11 marca w Szczecinie
  • 2 marca w Koninie
  • 8 marca w Opolu
  • 16 marca w Toruniu
  • 31 marca w Lublinie
  • 6 kwietnia w Zielonej Górze

Trasa Pink Punk Tour będzie promować najnowszą płytę Agnieszki Chylińskiej, Pink Punk, która ukazała się 26 października.

Najnowsze