Kuba Szmajkowski po rozpadzie 4Dreamers szykuje niespodziankę. Będzie nowy hit?

2021-03-17 14:41
Kuba Szmajkowski
Autor: Screen z YouTube/4Dreamers

Kuba Szmajkowski to jeden z członków byłego boys bandu 4Dreamers. Po rozwiązaniu grupy, każdy z chłopaków poszedł w swoją stronę, by spełniać marzenia. Jak się okazuje, Kuba nie stoi w miejscu i szykuje niespodziankę dla swoich wszystkich fanów. Czy będzie to nowa piosenka? Artysta zdradził to w jednym z komentarzy!

Kuba Szmajkowski to chłopak orkiestra. Jego życie zmieniło się diametralnie, kiedy wystąpił w The Voice Kids. Mimo, że nie wygrał muzycznego show dla dzieci i młodzieży, to sukcesów może pozazdrościć mu niejedna osoba. Po zakończeniu swojej przygody z programem, Kuba połączył siły z innymi uczestnikami The Voice Kids - Tomkiem, Mateuszem i Maksymilianem w efekcie czego powstał boys band na miarę One Direction. Mowa oczywiście o grupie 4Dreamers, która 28 lutego 2021 roku oficjalnie rozwiązała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Universal Music Polska i tym samym oficjalnie zakończyła się ich działalność na rynku muzycznym. Młodzi artyści poszli w swoją stronę, lecz ich fani mogą być spokojni. Z pewnością o każdym z nich będzie jeszcze bardzo głośno, a teraz szykuje dla nich niespodziankę właśnie Kuba Szmajkowski.

Piosenki, które są do siebie podobne

Kuba Szmajkowski - nowa piosenka

Kuba Szmajkowski to obiekt westchnień niejednej nastolatki. Dziewczyny za nim szaleją nie tylko ze względu na fantastyczną barwę głosu, ale także urok osobisty. Młody artysta po zakończeniu przygody z 4Deamers nie stoi w miejscu i ... szykuje niespodziankę! Co to będzie? Czy szykuje się nowy hit? Kuba potwierdził, że będzie to nowa piosenka - niedługo będzie duuuużo słońca w naszych sercach, obiecuję :). Fani po przeczytaniu opisu pod zdjęciem zaczęli być mocno niecierpliwi, dlatego nie ma co się dziwić, że w komentarzach znalazło się multum pytań.

- ile to 'niedługo' potrwa? niecierpliwie się już!!

- z utęsknieniem czekam!

- to ta nowość będzie jeszcze w marcu?

Kuba Szmajkowski zdecydował się podkręcić lekko atmosferę i odpowiedział na niektóre komentarze. Na pytanie a może mały spojler? odpowiedział: jak już pokazywać piosenkę to raz a porządnie. Szykuje się hit nadchodzącej wiosny? Z pewnością artysta mocno nas zaskoczy! Czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy.

Najnowsze