Wersow świętuje nowy sukces. Czy zawsze w jej karierze było tak kolorowo?

2021-03-17 9:59
WERSOW
Autor: Screen z YouTube/WERSOW

Wersow to jedna z popularniejszych gwiazd internetu. Jej twórczość uwielbiana jest przez wielu fanów nie tylko na Instagramie, ale także na YouTube. Teraz influencerka świętuje swój najnowszy sukces i nie może uwierzyć, że to dzieje się naprawdę! Jednak czy zawsze było w jej życiu tak kolorowo?

Wersow świętuje nowy sukces. Czy zawsze w jej karierze było tak kolorowo? Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow, zyskała popularność w dużej mierze dzięki swojemu chłopakowi Frizowi. To dzięki niemu dołączyła do Ekipy i zaczęła rozwijać swoje konto na Instagramie, ale także na YouTube. Teraz jest jedną z najpopularniejszych influencerek, ale także youtuberek w naszym kraju i co więcej, nie zatrzymuje się ani na chwilę tylko idzie do przodu. Cała Ekipa Friza zaczyna trzeci sezon swojej działalności w sieci. Przypieczętowaniem tego sukcesu jest ich piosenka 3KIPA, która odkąd pojawiła się w sieci zajmuje pierwsze miejsce na karcie YouTube na czasie. Ponadto szybko wpadła słuchaczom w ucho i zgromadziła już blisko 18 milionów odsłon! Choć oczami internautów wszystko wygląda tak kolorowo, to czy zawsze wyglądało tak życie Wersow? Czy zawsze wszystko układało się po jej myśli?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Wersow świętuje nowy sukces

Weronika Sowa skacze z radości! Na jej Instagramie wybiło 2,5 miliona obserwatorów. Gwiazda sieci cieszy się ze swojego sukcesu niesamowicie i dziękuje fanom, bo to nie tylko zasługa jej twórczości, ale także odbiorców, których codziennie przybywa. Jednak czy zawsze w jej karierze było tak kolorowo? Każdy człowiek bogaty czy też biedny, ma swoje wzloty i upadki. Takie jest życie, dlatego podobnie było również z Wersow, którą z pewnością nie raz spotkał hejt w internecie czy inne przykre sytuacje. Jako popularna influencerka ma napięty grafik i dużo zobowiązań, dlatego czasami również może dawać jej to mocno w kość, mimo że kocha to co robi. Ciężko było jej również podczas rozstania z Karolem, kiedy przebywali trzy miesiące w Los Angeles. Na szczęście parze udało się zażegnać kryzys i dalej tworzą swoją miłosną historię.

Najnowsze