Krystian Ochman żąda 550 ZŁOTYCH za spotkanie. Ceny biletów M&G zaskoczyły fanów!

2022-10-19 10:30
Krystian Ochman
Autor: AKPA // screen ze strony eBilet.pl

Krystian Ochman droższy od sanah? Takie komentarze pojawiły się na Facebooku po tym, jak ujawniono, że za spotkanie z nim w Krakowie trzeba będzie zapłacić aż 550 złotych. Co jeszcze mocniej zaskoczyło wielbicieli, to fakt, że zakup biletu M&G nie gwarantuje udziału w spektaklu muzycznym. Za pełne doświadczenie trzeba zapłacić 640 złotych.

Krystian Ochman ani na moment nie zwalnia tempa. Przygotowujący się do wydania drugiego albumu studyjnego artysta cały czas jest w trasie, a fani, którzy przychodzą na jego koncerty, mogą usłyszeć nie tylko utwory z wydanej w zeszłym roku płyty Ochman, ale również rozmaite covery. W trakcie swoich występów zwycięzca The Voice of Poland 11 sięga między innymi po klasyki z repertuaru Madonny czy Elvisa Presleya. Najbliższy koncert Krystiana Ochmana odbędzie się w Krakowie. W sobotę 29 października artysta zagra w ICE Kraków Congress Centre, a bilety na show pełne dźwięków i świetnego wokalu na żywo są już dostępne. Jak zauważyli wielbiciele reprezentanta Polski na Eurowizji, oprócz standardowych wejściówek, w sprzedaży pojawiły się też te oferujące spotkanie z idolem, czyli M&G. Ich cena mocno zaskoczyła nawet największych fanów, co widać po komentarzach pozostawionych na Facebooku. 

Krystian Ochman jak sam Elvis Presley! Tym wykonaniem wywołał ciarki wśród publiczności

Krystian Ochman o występie na Eurowizji

Krystian Ochman - ceny biletów

Fani Ochmana nie kryją zaskoczenia cenami biletów M&G. Za spotkanie z idolem trzeba bowiem zapłacić 550 złotych. Jak podkreśla organizator, zakup biletu NIE GWARANTUJE udziału w show. Aby zobaczyć koncert, należy kupić osobną wejściówkę w cenie 90 złotych. To daje nam w sumie 640 PLN. W komentarzach na Facebooku pojawiły się sugestie, że artysta jest aktualnie droższy od sanah. Najdroższe bilety na Bankiet kosztują 449 złotych. Warto jednak mieć na uwadze, że wejściówki na sanah nie obejmują spotkania z artystką, a uczestnictwo w spektakularnym show z udziałem chóru i orkiestry. Za bilety oferujące Meet and Greet podczas trasy Kolońska i Szlugi Tour wielbiciele piosenkarki musieli zapłacić 800 złotych. W 2019 roku Roksana Węgiel za spotkanie na backstage żądała natomiast 1000 złotych.

Bilety na koncert Ochmana w Krakowie można kupować na stronie eBilet.pl.

Sonda
Słuchasz piosenek Krystiana Ochmana?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze