Krystian Ochman

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Krystian Ochman jak sam Elvis Presley! Tym wykonaniem wywołał ciarki wśród publiczności

2022-10-05 12:34

Laureat tytułu najlepszego głosu w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Podczas swoich koncertów Krystian Ochman śpiewa nie tylko piosenki pochodzące z jego debiutanckiego albumu studyjnego, ale również rozmaite covery. Wśród nich nie zabrakło największego hitu samego Elvisa Presleya. Ochman w wersji króla rock and rolla brzmi naprawdę przekonująco!

Krystian Ochman ani na moment nie odpuszcza. Rok 2022 jest zdecydowanie jednym z najbardziej pracowitych w całej jego karierze. Po powrocie z Eurowizji wokalista rzucił się w wir pracy, czego pierwszym efektem jest inny od pozostałych singiel Bittersweet. Fani, którzy chcieliby zobaczyć Krystiana w akcji, mają ku temu liczne okazje. Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland koncertuje w ramach swojej kolejnej trasy, a na posiadaczy biletów czekają liczne niespodzianki. Krystian śpiewa bowiem nie tylko piosenki z własnego repertuaru, ale posiłkuje się nieoczywistymi coverami. Do najjaśniejszych momentów całego show należy bez wątpienia wykonanie nieśmiertelnego hitu króla rock and rolla Elvisa Presleya Can't Help Falling In Love. Piosenka do dziś często wybierana jest jako utwór na pierwszy taniec.

Marie chce na Eurowizję 2023! Jej twórczością zachwyca się sam Quebonafide

Krystian Ochman o występie na Eurowizji

Krystian Ochman śpiewa Presleya

Elvis Presley znów jest na topie. Bez wątpienia spora w tym zasługa filmu Elvis, który przyciągnął do kin miliony sympatyków muzyki artysty. Do grona fanów króla rock and rolla należy też Krystian Ochman. Zwycięzca The Voice of Poland śpiewa nawet jeden z najpopularniejszych utworów wokalisty podczas swoich koncertów. Fani nie kryją swojego zachwytu!

Sonda
Lubisz muzykę Elvisa Presleya?