Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Dlaczego bilety na sanah są aż tak drogie? Jest oficjalny komentarz!

2022-09-16 11:56

Bankiet u sanah zbliża się wielkimi krokami. Do sprzedaży trafiły już bilety na odbywające się w ramach trasy koncerty, a ich ceny mocno zszokowały nawet największych wielbicieli piosenkarki. Za wejściówki trzeba powiem zapłacić tyle, ile za show światowych gwiazd. Bileteria wydała oficjalny komunikat w tej sprawie.

Ceny biletów na bankiet u sanah - dlaczego są tak wysokie? Po zakończonej w grudniu zeszłego roku trasie koncertowej Uczta najpopularniejsza artystka w Polsce udała się na zasłużoną przerwę. Sanah powróciła na scenę dopiero latem, występując na popularnych festiwalach, między innymi na FEST Festival. Plenerowe koncerty były jednak dopiero rozgrzewką przed tym, co czeka na fanów piosenkarki tej jesieni. Sanah oficjalnie zapowiedziała wyruszenie w tournee zatytułowane bankiet u sanah, w trakcie którego na scenie towarzyszyć jej będzie chór i orkiestra. Wokalistka nie ukrywa, że przedsięwzięcie to spełnienie jej muzycznych marzeń. Zuzanna zamieni bowiem areny na filharmonie. Sporym zaskoczeniem dla wielu fanów piosenkarki okazały się być jednak ceny biletów na jej spektakularne show. Za wejściówkę na bankiet u sanah trzeba zapłacić minimalnie 359 złotych. Skąd pomysł na takie, jak twierdzi wielu wielbicieli, zaporowe ceny? Bileteria Eventim wydała specjalny komunikat.

Ceny biletów na sanah "Bankiet tour" zwalają z nóg. Fani: "Kwoty z kosmosu!"

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Dlaczego bilety na sanah są takie drogie?

Bileteria Eventim, która odpowiada za sprzedaż biletów na bankiet u sanah, wydała specjalny komunikat, w której wyjaśniła powody, dlaczego ceny wejściówek są znacznie większe niż zwykle. Powodem jest skala przedsięwzięcia.

Drodzy fani, ceny są adekwatne do całego przedsięwzięcia, które ma się odbyć. Zawiera ono wyjątkowy projekt z szeroko zakrojoną produkcją, w którą wchodzą między innymi specjalne efekty wizualne, 30 osobowy chór oraz 50 osobowa orkiestra. Przypominamy, że można również zapłacić metodą PayPo, czyli płatnością odroczoną - napisano w oświadczeniu.

Trzy koncerty: we Wrocławiu, w Gdańsku i w Warszawie zostały już wyprzedane.

Sonda
Uważasz, że takie ceny za koncert Sanah to dużo?