Krystian Ochman WYGRA Eurowizję 2022?! To TĘ piosenkę zgłosił! [TYLKO U NAS]

2022-01-14 10:02
Krystian Ochman WYGRA Eurowizję 2022?! To TĘ piosenkę zgłosił! [TYLKO U NAS]
Autor: Piotr Porębski Krystian Ochman WYGRA Eurowizję 2022?! To TĘ piosenkę zgłosił! [TYLKO U NAS]

Sentymentalna, przejmująca, podniosła, ale ogólnie pełna emocji - taka jest piosenka, jaką Ochman wysłał jako propozycję na Eurowizję. Wszyscy marzyli o tym, by artysta pokazał swoje operowe wcielenie, podczas tego prestiżowego wydarzenia. I tak też się stanie. Co to za utwór? Ujawniamy jako pierwsi, z jaką piosenką Krystian Ochman walczy o reprezentowanie Polski, podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji!

Spis treści

  1. Krystian Ochman - Eurowizja 2022
  2. Krystian Ochman - piosenka Polski [TYTUŁ, PRODUKCJA]

Krystian Ochman - piosenka Polski na Eurowizję 2022 od długiego czasu wzbudza zainteresowanie fanów. Najpierw były oczywiście internetowe dywagacje, czy faktycznie zwycięzca jedenastej odsłony The Voice of Poland wysłał swoją propozycję, którą chciałby zaśpiewać w Turynie. Gdy już stało się jasne, że faktycznie zostawił utwór w skrzynce odbiorczej komisji Telewizji Polskiej, to internauci zastanawiali się, co to za kompozycja. Krystian Ochman o Eurowizji 2022 opowiedział w rozmowie z nami i zdradził jednocześnie, że gdyby miał wybrać, to we Włoszech wystąpiłby z numerem zatytułowanym Gdzie iść?, który pochodzi z debiutanckiej płyty Ochman. Ostatecznie zaproponował zupełnie inny PREMIEROWY kawałek, za sprawą którego naszym zdaniem zdobędzie serca widzów w Europie, w tym również w Polsce. Czas rozstrzygnąć zagadkę i ujawnić, jaką piosenkę Ochman wysłał na Eurowizję. Odpowiedź podajemy jako pierwsi na ESKA.pl.

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!
Sonda
Ochman na Eurowizji 2022 - to dobry pomysł?

Krystian Ochman - Eurowizja 2022

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022 - to wiadomość, jaką chcieliby usłyszeć wszyscy, którzy trzymali kciuki za artystę, gdy ten z sukcesem brał udział w The Voice of Poland 11, startował w Konkursie Premier podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i gdy wydawał debiutancką płytę Ochman, z którą odnotował świetne wyniki. Początkowo reprezentanta Polski mieliśmy poznać 2 stycznia 2022. Choć wiele źródeł sugerowało, że Telewizja Polska ogłosi laureata biletu do Turyny, podczas Sylwestra Marzeń. Zdecydowano się jednak przełożyć termin ogłoszenia na 15 stycznia 2022. 12 stycznia natomiast, czyli trzy dni przed oficjalnym podaniem informacji, dowiedzieliśmy się u osoby związanej z polską Eurowizją, że publiczny nadawca ma problem z wyborem i ostatecznie to widzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję.

Eurowizja 2022 - krajowe preselekcje wyłonią reprezentanta Polski. Znamy datę!

W drugiej połowie lutego mają odbyć się preselekcje do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji i zdaniem internautów faworytami do ostatecznego zwycięstwa są: Daria Marcinkowska, Kuba Szmajkowski oraz właśnie Krystian Ochman.

Krystian Ochman - piosenka Polski [TYTUŁ, PRODUKCJA]

Oficjalna piosenka Polski na Eurowizję 2022 oficjalnie będzie znana w drugiej połowie lutego po tym, gdy odbędą się krajowe eliminacje. Ujawniamy na ESKA.pl, że Krystian Ochman wysłał utrzymaną w podniosłym klimacie balladę, która powstała z użyciem elektroniki i fortepianu. Tekstowo piosenka skupia się na motywach nostalgii, żalu, obojętności i ciężko jest się doszukiwać kontynuacji w twórczości młodego artysty. Takiej twarzy, jak właśnie w piosence na Eurowizję 2022, jeszcze nie pokazywał. Potencjalny hit Eurowizji 2022 nosi tytuł River i jest to zupełnie premierowa kompozycja. Za jej produkcję odpowiada stały współpracownik Krystiana Ochmana, Adam Wiśniewski, czyli @Atutowy. Premiera piosenki River ma odbyć się na początku lutego 2022.

Ochman - koncerty ZIMA 2022. Kiedy i gdzie wystąpi Krystian Ochman? [DATY, MIASTA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze