Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - TE słowa artysty rozwiewają wątpliwości!

i

Autor: Piotr Porębski Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - TE słowa artysty rozwiewają wątpliwości!

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - TE słowa artysty rozwiewają wątpliwości!

2021-12-23 16:30

10, 12 i 14 maja 2022 - to właśnie wtedy serca fanów Eurowizji zabiją dużo szybciej. 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Turynie i mamy nadzieję, że w finale znajdzie się osoba reprezentująca Polskę! Już teraz ruszyła giełda nazwisk artystów, którzy mogliby polecieć i zaśpiewać w biało-czerwonych barwach. Czy będzie to Krystian Ochman? Przekonajcie się oglądając wywiad już teraz.

Spis treści

  1. Krystian Ochman - Eurowizja 2022
  2. Krystian Ochman - Eurowizja

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - na taką wiadomość czekają fani, którzy rozkochali się w głosie młodego artysty w trakcie jego udziału w The Voice of Poland. To również marzenie osób, które poznały się na talencie śpiewaka dopiero po tym, gdy wydał debiutancki album z hitem Ja to znam. Eurowizja 2022 i Krystian Ochman to frazy, które idą ze sobą w parze, w ostatnim czasie. Wiele osób typuje, że to właśnie zwycięzca jedenastej odsłony muzycznego talent-show jest najmocniejszym kandydatem do biletu uprawniającego reprezentowanie Polski podczas majowego konkursu w Turynie. Jego główną rywalką, zdaniem internautów ma być Daria, o co ją niedawno zapytaliśmy. Komentarz Darii o Eurowizji 2022 wiele wyjaśnił, ale większe światło na sprawę rzuca wypowiedź Ochmana w naszym wywiadzie. Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022? Odpowiedź w wideo poniżej.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022? Komentarz artysty rozwiewa wątpliwości!

Krystian Ochman - Eurowizja 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 to marzenie wielu osób. Za zwycięzcą jedenastej odsłony The Voice of Poland przemawia sceniczne doświadczenie, znajomość języka angielskiego i wywołujący ciarki głos. Rafał Wróblewski z ESKA.pl, w rozmowie z Ochmanem zapytał o jego podejście do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2022 roku. Artysta dobitnie dał do zrozumienia mówiąc:

Nie widzę siebie w roli reprezentanta Polski. Tak jak mówiłem, nie czuję, że jestem do tego przygotowany. Może to nie jest dla mnie. Nigdy się nie orientowałem i nigdy nie byłem zorientowany w tych programach. Eurowizję dopiero obczaiłem w poprzednim roku. Fajna rzecz, ale nie wiem czy to jest do końca dla mnie, bo niektóre z tych programów są polityczne i może to jest coś mocnego, co mówię, ale taka jest prawda. Lubię orientować się tym, co się dzieje w tym kraju, ale staram się nie przejmować, bo mam dużo pracy. Jeśli w coś wejdę, czego nie kocham, to wolę nie być zaangażowany. Wierzę jednak, że warto próbować.

- powiedział nam Krystian Ochman. Dodał jednocześnie, że gdyby miał wybrać utwór, z którym chciałby wystąpić na Eurowizji, to byłby to singiel zatytułowany Gdzie iść.

Krystian Ochman - Eurowizja

Krystian Ochman na Eurowizji był już pewniakiem w 2021 roku. Mówiło się również, że szansa reprezentowania Polski należy się Alicji Szemplińskiej, która pomimo zwycięstwa Krajowych Eliminacji w 2020 nie dostała szansy wylotu na Eurowizję. Trudna sytuacja związana z zachorowaniami w Europie sprawiła, że organizatorzy przenieśli Eurowizję na 2021. Wówczas mówiono, że bilet na Eurowizję 2021 należy się właśnie Alicji Szemplińskiej, jak nikomu innemu, a z drugiej strony twierdzili, iż nie można zmarnować świeżości i niezwykłego talentu, Krystiana Ochmana. Ostatecznie Telewizja Polska zdecydowała, że w Rotterdamie zaprezentuje się Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. 

Sonda
Krystian Ochman - czy chcesz, żeby pojechał na Eurowizję 2022?