Krystian Ochman - wiek, wzrost, wnuk, dziadek, rodzice, dziewczyna, piosenka, ciekawostki

2021-12-04 20:17
Krystian Ochman - WIEK, WZROST, DZIADEK, RODZICE, DZIEWCZYNA, PIOSENKA. Kim jest?
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Krystian Ochman - WIEK, WZROST, DZIADEK, RODZICE, DZIEWCZYNA, PIOSENKA. Kim jest?

Krystian Ochman, uczestnik The Voice of Poland zrobił ogromne wrażenie na trenerach, prowadzących, ale przede wszystkim widzach i internautach. Młody wokalista zaimponował swoim głosem na tyle, że zwyciężył jedenastą odsłonę muzycznego programu. Poznajcie go bliżej i dowiedzcie się, kim jest Krystian Ochman!

Spis treści

  1. Krystian Ochman - wiek
  2. Krystian Ochman - wzrost
  3. Krystian Ochman - rodzice
  4. Krystian Ochman - dziadek, wnuk
  5. Krystian Ochman - dziewczyna
  6. Krystian Ochman - The Voice of Poland 11
  7. Krystian Ochman - PIOSENKA

Krystian Ochman - wiek, wzrost, dziadek, wnuk, rodzice, dziewczyna, piosenka. Zastanawiacie się, kim jest Krystian Ochman? Dlaczego wzbudza tak duże zainteresowanie? Zwycięzca The Voice of Poland 11 od pierwszego odcinka imponował wokalem, wywołując nim ogromne emocje. Był zachwyt, gdy wykonał przejmujący utwór Beneath Your Beautiful, a łzy wzruszenia, jak zaśpiewał hit Lovely oraz Z tobą chcę oglądać świat. Krystian Ochman zwraca uwagę ze względu na piękną, operową barwę głosu, ale również przyciąga wzrok za sprawą charakterystycznego akcentu. Nie wziął się on z niczego, ponieważ artysta urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Krystian Ochman wygrał The Voice of Poland 11! To nowy talent na polskim rynku muzycznym, który w niecały rok od zwycięstwa wydał swój debiutancki album.

Krystian Ochman z pomysłem, który wypalił. Recenzja płyty Ochman

Sonda
Krystian Ochman najlepszym zwycięzcą The Voice of Poland?

Krystian Ochman - wiek

Ile lat ma Krystian Ochman? Wiek finalisty The Voice of Poland 11 nie ma przed nami tajemnic. Krystian urodził się 19 lipca 1999 roku. Oznacza to, że w 2020 roku obchodził 21. urodziny.

Krystian Ochman - wzrost

Ile wzrostu ma Krystian Ochman? Jest nieco niższy od Tomasza Kammela, który ma 190 centymetrów wzrostu. Krystian Ochman mierzy około 187 centymetrów. 

Krystian Ochman - rodzice

Rodzice Krystiana Ochmana wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Połączyli się z Krystianem podczas jednego z pierwszych odcinków The Voice of Poland.

Krystian Ochman - dziadek, wnuk

Dziadek Krystiana Ochmana, to słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem.

Krystian Ochman - dziewczyna

Krystian Ochman w jednej chwili, gdy tylko pojawił się na scenie zyskał sympatię kobiet. Artysta nigdy nie przyznał, czy ma wybrankę swojego serca. 

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!

Krystian Ochman - The Voice of Poland 11

Krystian Ochman w The Voice of Poland 11 swój udział traktuje jak swój big break, czyli wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. Krystian Ochman w Przesłuchaniach w Ciemno The Voice of Poland 11 zaśpiewał megahit Beneath Your Beautiful od Labrintha. Uczestnik śpiewając ten utwór odwrócił dwa fotele: Edyty Górniak i Michała Szpaka. Krystian ostatecznie zdecydował, że swoje niebywałe już umiejętności będzie szlifować pod okiem wykonawcy hitu Color of Your Life.

Krystian Ochman w bitwach wygrał z Weroniką Szymańską, śpiewając megahit Lovely. Następnie występując w nokautach rozkochał widzów wykonując utwór Z tobą chcę oglądać świat, pod którym podpisuje się Zbigniew Wodecki. W czasie pierwszego odcinka wielkiego finału wykonał utwór All by Myself, a w półfinale zaśpiewał cover Sound of Silence. W tym samym półfinale The Voice of Poland 11 zaskoczył wszystkich niezwykle ryzykownym połączniem muzyki klasycznej z hip-hopem. Zdecydował, że tak będzie brzmiał jego pierwszy, solowy singiel, a produkcją zajmie się @atutowy. Krystian Ochman w finale o bezpośrednie zwycięstwo walczył z Adamem Kalinowskim. Wygrał i zdobył tytuł najlepszego głosu w Polsce!

Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie stworzona przez producenta rapera!

Krystian Ochman - PIOSENKA

Światłocienie to pierwszy w karierze solowy utwór Krystiana Ochmana. To swego rodzaju zderzenie muzyki klasycznej z hip-hopem. Wykonanie tego utworu, podczas półfinałowego odcinka tak bardzo spodobało się internautom, że nie schodziło ze szczytu najpopularniejszych wideo w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze