Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie stworzona przez producenta rapera!

Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie stworzona przez producenta rapera!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie stworzona przez producenta rapera!

Krystian Ochman, czyli odkrycie 11. edycji The Voice of Poland. Wnuk znanego śpiewaka operowego jak burza przeszedł przez Przesłuchania w ciemno, bitwy, nokauty po to, by w odcinkach finałowych udowodnić swój niebywały talent. Artysta wykonał swój debiutancki singiel, a ten... w jednej chwili stał się hitem!

Spis treści

  1. Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie
  2. Krystian Ochman - piosenka Światłocienie

Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie zaskoczyła widzów programu The Voice of Poland oraz internautów, którzy dostrzegli wykonanie utworu w gronie najpopularniejszych wideo w serwisie YouTube. Nic dziwnego, ponieważ Krystian Ochman z The Voice of Poland, jako jeden z pierwszych, zaserwował wszystkim zderzenie elektroniki z klasyką. Sam na co dzień lepiej czuje się w muzyce operowej i jego chęć stworzenia debiutanckiego singla w hip-hopowym stylu wprawiła wszystkich w zachwyt. 

Krystian Ochman - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Jego głos wywołuje ciarki!

Krystian Ochman jak Taco Hemingway? Piosenka Światłocienie

Krystian Ochman piosenką Światłocienie długo nie schodził ze szczytu najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube. Ze szczytu zrzuciła go Ala Tracz i wykonanie hitu I'll Be Standing na Eurowizji Junior, a także J'imagine, czyli zwycięska propozycja z Francji, za którą odpowiada Valentina. Co ciekawe, Krystian Ochman przez niektórych jest porównywany do Taco Hemingway'a a wszystko dlatego, że nawiązał współpracę z producentem kilu hitów rapera. Mowa o Adamie Wiśniewskim, który bardziej jest znany jako @atutowy. Producent odpowiada między innymi za numer Pieniądz i Terror z płyty Europa, a także Szklane domy, Kaz Balagane feat. Taco Hemingway. 

Krystian Ochman - piosenka Światłocienie

Ciężki bas, mocne brzmienie i przejmujący tekst - piosenka Światłocienie zbiera pozytywne opinie internautów. Wiele osób uważa, ze utwór ma jedną wadę: jest po prostu za krótki. Sam Krystian Ochman o współpracy z @atutowy mówi:

Dogadaliśmy się dość łatwo. Były trudności z melodią na początku, jakieś półtorej godziny, ale później był niezły flow. Zawsze marzyłem, by połączyć klasyczny głos z muzyką rapową.

Czy singiel Światłocienie podbije muzyczny rynek? Oceńcie sami już teraz:

Najnowsze