Krystian Ochman tańczy i śpiewa w MIESZKANIU! Internauci pod wrażeniem jego luzu

Krystian Ochman tańczy i śpiewa w MIESZKANIU! Internauci pod wrażeniem jego luzu
Autor: Piotr Kamionka/REPORTER / EAST NEWS / OCHMAN Krystian Ochman tańczy i śpiewa w MIESZKANIU! Internauci pod wrażeniem jego luzu

Krystian Ochman śpiewając na żywo wywołuje ciarki i gęsią skórkę wśród tysięcy fanów. Wszyscy poznali go za sprawą zwycięzca w muzycznym programie The Voice of Poland. Młody artysta teraz przypomniał, jak brzmi jego głos, wykonując najnowszy utwór prosto ze swojego pokoju. Zobaczcie sami.

Spis treści

 1. Krystian Ochman - występ w mieszkaniu
 2. Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman jest jednym z największych odkryć muzycznego programu The Voice of Poland. Jego talent, naturalność, ale również miłość do muzyki zrobiła wrażenie na widzach, internautach i słuchaczach w Polsce. Po każdym występie widać na jego twarzy szeroki uśmiech, co jest oznaką, że wszystko poszło zgodnie z planem. W jedenastej edycji popularnego talent-show potwierdził swoje niebywałe, wokalne umiejętności, ale też zaimponował poczuciem humoru i dystansem. Jego radość ze śpiewania widoczna jest też, gdy opuścił muzyczny program jako zwycięzca i rozpoczął solową karierę. W sieci pojawił się filmik, na którym wnuk Wiesława Ochmana doskonale się bawi śpiewając swój trzeci singiel. Wideo w kilka dni od premiery zrobiło dużą furorę, a internauci zaczęli zasypywać artystę pozytywnymi opiniami. 

Krystian Ochman przeżył trudne chwile? Wspomnienie artysty skradło serca internautów

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Krystian Ochman - występ w mieszkaniu

Krystian Ochman zdecydowanie jest jednym z najbardziej zdolnych artystów młodego pokolenia, który pojawił się w The Voice Of Poland. W zasadzie można go też określić mianem najbardziej wyluzowanego i zdystansowanego wokalisty. Najlepiej widać to oglądając filmik, z przygotowań do występu z hitem Wspomnienie. Ochman z uśmiechem na twarzy pokazał swoje wokalne umiejętności na żywo. A to wszystko śpiewając w pokoju!

Internauci momentalnie skomentowali ten występ:

 • Czemu on nie pojechał na Eurowizję? - pyta mdpatrycja
 • i kolejna piosenka hop do polubionych - skwitowała mafefka
 • Wygrałbyś Eurowizję, jesteś najlepszy - stwierdziła Mirella
 • Powinieneś śpiewać jak najwięcej, bo robisz to przecudnie - napisał user354219
 • Ale byłby kozak piosenka z Tobą i Alicją Szemplińską - napisała Milena
 • Jesteś boski - określiła Zuzawach
 • Kocham cię człowieku. Dziękuję za to co robisz i że jesteś - wstawiła komentarz Paaulina
 • Twój głos, to jest magia - oceniła Marzena_emm
 • Ale mam ciary - napisał pan_muminek

Krystian Ochman, po dwóch świetnie przyjętych singlach - Światłocieniach (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube) i Wielkich tytułach (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify), zaprezentował trzeci singiel Wspomnienie.

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel Światłocienie był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów The Voice of Poland. Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Najnowsze